Ak Gsm Bayilik Şartları

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME!

100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ HEMEN GÖR!

(Ücretsiz VİOP Deneme Hesabı Açmak için Tıklayın!)

Ak Gsm Patenli Bir MARKA olup gerekli izinleri almış kurumsal bir alt yapıya sahiptir. Türkiye Genelinde yaygın bayi ve servis ağı ile hizmet vermektedir. Mağazalarımız da telefon ve aksesuar satışları , teknik servis hizmetleri ve kapıdan servis hizmetleri ile bayilerine destek sunmaktadır. Ak GSM Noktaları zahmete girmeden 21 firmanın anlaşmasını gönül rahatlığı ile kullanabilmektedir. Taksitli telefon satışları, Taksitli aksesuar satışları ve Banka kredisi kullanarak telefon satışları AK GSM Noktalarında yapılmaktadır.

Ak GSM Ana Bayii 6 ay banka kredisi ile müşterisine telefon satabilmektedir. Ayrıca mağaza içerisinde aksesuar, aparat ve sarj aletlerini 3 6 9 ay taksit seçeneği ile satabilmektesiniz. Ak GSM Bayileri Telefon Teknik servis hizmeti de sunabilmektedir. Teknik servisimizde kullanılan ürünlerin tamamını Ak GSM garantili bir şekilde bayilerine sağlamaktadır.

Ak GSM Ana Bayii Ayrıca ek hizmet olarak ; telefon tamiri, sigorta işlemleri, otobüs bilet kesim işlemleri, banka kredisi ile telefon satışı, fatura ödeme ve  para transfer işlemlerini de yapabiliyor. Bir telefon satışından ortalama 150 TL 900 TL arası,  bir abonelik hizmeti satışından ortalama 200 TL net kar sunuyor. Telefon aksesuarlarında ise ortalama %150 // %300 net kar sunuyor. Ak GSM bayilik konseptine tabela ve reklam giderlerinin de dahil olduğunu belirtmekte fayda var. Yani kurulum için 45 bin TL (KDV DAHİL) haricinde her hangi bir ücret çıkmıyor.

Ak GSM Ana Bayii banka kredisi ile müşterisine telefon satabilmektedir. AK GSM noktaları kurumsal olarak bankalarla çalışmaktadır. Ak GSM müşterisine her konuda kredi sağlanabilmekte ve ürün satışını 6 ay banka kredisi ile satılabilmektedir.

İşletmelerimiz her konuda anlık olarak firmamızdan destek almaktadır. Müşteri destek birimimiz 0 850 303 20 36 ‘dır. Ayrıca bayilerimiz anlık olarak CRM ekranlarından destek alabilmektedir. Ana bayilerimiz 45 gün vade ile telefon aksesuarı alabilmektedir( SENET İSTENMEKTEDİR). Müşterilerine banka anlaşması ile kredi kullandırabilir ve 6  ay taksit ile telefon satabilmektedir. Sizin cebinizden hiç bir rakam çıkmamaktadır.

 

Ak Gsm Bayilik Paketinde Bulunan Ürünler

– Mağazanın ihtiyacı doğrultusunda tüm ürünler tarafınıza iletilmektedir. AK GSM kısıtlama yapmadan 20 ile 50 m2 arası mağazanın tüm kurulumunu eksiksiz bir şekilde teslim etmektedir. Başlıca

+ Mağaza İçerisinde kullanılacak i3 bilgisayar (2 adet)

+8 ve daha fazla telefon aksesuar ünitesi.

+ Çift taraflı telefon teşhir ünitesi (1 adet ihtiyaç halinde 2 adet )

+ Yazıcı ve ihtiyaç ekipmanları

+ Reklam Giderlerinin tamamı ( tabela, baskı ürünleri, iç ve dış mağaza reklamları v.b)

+Müşteri Karşılama Bankosu ve Sekreter masası ( Birer adet ) ve eksik doğrultusunda teslim edilecek ek ürünler. (Mağaza büyüklüğüne göre mobilya v.b)

– Ak GSM Aylık bazda reklamlarını bayilerine iletir ve her aya ayrı bir kampanya başlatır. Bayilerimiz zahmetsizce satışa odaklanır.

Evet AK GSM 45 bin TL (KDV DAHİL) karşılığında mağazanızın tüm ihtiyaçlarını karşılayacak ürünleri sizlere iletiyor. Peki AK GSM mobilyalar harici sizlere ne sunuyor gelin bir de onlara bakalım.

AK GSM Ödeme hizmetleri için sizlere özel bir CRM ekranı teslim eder. Bu ekran üzerinden  fatura ödeme, TL Yükleme, Havale EFT, Kredi kartı Ödeme, Bağkur ve SGK Ödeme gibi işlemleri  gibi sayısız ürünlerin tamamını Size teslim edilen CRM ekranlarından yapabiliyorsunuz.  Ayrıca AK GSM Teslim edilen Crm ekranı üzerinden telefon ve aksesuar siparişi vermenize de olanak sağlıyor. Yapılan siparişleri dilerseniz kredi kartı ile dilerseniz nakit olarak alabiliyorsunuz.

AK GSM Ana Bayii  banka kredisi ile müşterisine telefon satabilmektedir. Ayrıca mağaza içerisinde aksesuar, aparat ve sarj aletlerini 3 6 9 ay taksit seçeneği ile satabilmektesiniz. Müşterilerine banka anlaşması ile kredi kullandırabilir taksitli şekilde telefon satabilmektedir. Sizin cebinizden hiç bir rakam çıkmamaktadır.

 

Peki AK GSM bayisi olmanın avantajları nelerdir?

 

– AK GSM Ana Bayii banka kredisi ile müşterisine telefon satabilmektedir.

– AK Gsm Ana Bayii 3 / 6 / 9 ay taksit seçenekleri ile aksesuar, şarj aleti v.b ürünlerin satışını yapabilmektedir.

– Banka teminatı veya taşınmaz teminat gösterilmesi durumunda cebinizden 1 lira dahi çıkmadan 100 BİN TL’ye kadar telefon ve aksesuar alımı yapabilmektedir.

-AK GSM aylık baz da her bayisine aylık bazda bonus kotaları koymaktadır. En düşük bonus kotamız 3,000 TL destek priminden başlamaktadır.

– AK GSM bölgesel korumaya çok önem verir. Açılan işletme ye en yakın 1 km olmak üzere yeni bayilik verir ve şehirde açılacak yeni işletmeyi  ilk eski bayisine sunar.

– AK GSM 45 gün vade ile aksesuar alımını sizlere sağlar. Yani ihtiyaçlarını sermaye bağlamadan bizlerden alabilir sattıkça kazanabilirsiniz. (telefonda geçerli değildir.)

 

Peki  AK GSM kurulum işlemleri  kaç gün sürüyor ?

AK GSM İşlemler başlamadan sizlere protokol sözleşmesi iletir. Protokolümüzde sizlere teslim edilecek ürünler ile alakalı ve teslim edilecek gün ile alakalı güvence verir. AK GSM yasalara uygun şekilde çalışır. AK GSM bayisi olabilmek çok kolay. Sizde boşta duran dükkanınızı bizlere teslim edin sizlere 14 iş günü içerisinde A’dan Z’ye kurulmuş mağazamızı sadece 45 bin TL (KDV DAHİL) teslim edelim.

Bayilik başvurusu yapmak ve detaylı bilgi almak için:

Tel: 0 850 303 20 36

Website: www.akgsm.com

100.000 TL Paranız Olsa Nasıl Yatırım Yapardınız? Hemen Deneyin!
Sadece 495 TL'ye Website Sahibi Olun!
30 bin TL Yatırımla Ayda 4.000 TL Kazanın!
İş Kurmak İsteyenlere Özel İş Fikirleri
Yapılacak en karlı işler
Nasıl zengin olunur?
İnternetten para kazanma yolları


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑

DMCA.com

Gizlilik Politikası