Ak Gsm Bayilik Şartları

Ak Gsm Patenli Bir MARKA olup gerekli izinleri almış kurumsal bir alt yapıya sahiptir. Türkiye genelinde yaygın bayi ve servis ağı ile hizmet vermektedir. Mağazalarımızda telefon ve aksesuar satışları , teknik servis hizmetleri ve kapıdan servis hizmetleri ile bayilerine destek sunmaktadır. Ak GSM noktaları zahmete girmeden 21 firmanın anlaşmasını gönül rahatlığı ile kullanabilmektedir. Taksitli telefon satışları, taksitli aksesuar satışları ve banka kredisi kullanarak telefon satışları AK GSM Noktalarında yapılabilmektedir.

Ak GSM Ana Bayii 12 / 24 / 36 ay banka kredisi ile müşterisine telefon satabilmektedir. Ayrıca mağaza içerisinde aksesuar, aparat ve sarj aletlerini 3, 6 ve 9 ay taksit seçeneği ile satabilmektesiniz.

 

Ak Gsm Bayiliği Almak Karlı mı?

Ak GSM Ana Bayii Ayrıca ek hizmet olarak ; sigorta işlemleri, otobüs bilet kesim işlemleri ve para transfer işlemlerini de yapabiliyor. Bir telefon satışından ortalama 600 TL, bir abonelik hizmeti satışından ortalama 100 TL net kar sunuyor. Telefon aksesuarlarında ise ortalama %150 // %300 net kar sunuyor. Ak GSM bayilik konseptine tabela ve reklam giderlerinin de dahil olduğunu belirtmekte fayda var. Yani kurulum için 36 bin TL (KDV DAHİL) haricinde her hangi bir ücret çıkmıyor.

İşletmemizde küçük bir hesap ile ne kadar kazanacağınızı gelin birlikte hesaplayalım:

600 fatura ödeme işlemi;  kar marjı 1.5 TL= 900 TL

300 adet TL yükleme işlemi;  kar marjı 1,5 TL=  450 TL

1 ay içerisinde 150 adet aksesuar satışı (geliş fiyatı ortalama 4 TL satış fiyatı 20 TL ) 150 * 16 ­TL ­= 2400 TL net

20 adet para transferi  (100 dolarlık bir işlemde ortalama 10 dolar kazanç ) 10 dolar * 20 işlem= 800 TL

10 adet abonelik satışı ortalama kazanç 120 TL net kar= 1200 TL

10 adet telefon satışı ortalama net kar 600 TL * 10 adet = 6000 TL

Ak Gsm bayileri en düşük hesapta dahi ayda net 7,750 TL para kazanmaktadır. Peki Ak Gsm 30 Bin TL içerisinde hangi ürünleri sizlere sunuyor.

Ak GSM Ana Bayii 12 / 24 / 36 ay banka kredisi ile müşterisine telefon satabilmektedir. AK GSM Noktaları kurumsal olarak bankalarla çalışmaktadır. Müşterisine her konuda kredi sağlanabilmekte ve ürün satışını 12 / 24 ve 36 ay banka kredisi ile satılabilmektedir.

İşletmelerimiz her konuda anlık olarak firmamızdan destek almaktadır. Müşteri destek birimimiz 0 850 303 20 36 ‘dır. Ayrıca Bayilerimiz Anlık olarak CRM ekranlarından destek alabilmektedir. Ana bayilerimiz 45 gün vade ile telefon aksesuarı alabilmektedir( SENET İSTENMEKTEDİR). Müşterilerine banka anlaşması ile kredi kullandırabilir ve 12 24 36 ay taksit ile telefon satabilmektedir. Sizin cebinizden hiç bir rakam çıkmamaktadır.

 

Ak Gsm Bayilik Paketinde Bulunan Ürünler

– 2 adet bilgisayar

– 2 adet güncel yazıcı

– Aksesuar teşhir ünitesi

– Telefon demo teşhir ünitesi

– 1 adet banko

– 2 adet sekreter masası ve ekipmanları

– 1 adet ışıklı tabela

– Mağaza içi ve dışı tüm reklam çalışmaları

– Kompozit kolon yapımı ve reklam giydirme. (Mağaza içi)

– Gerekli maktu evrak desteği ve promosyon reklam destekleri

– AK GSM NOKTA SAHİPLERİ SADECE İŞİNE ODAKLANIR. TÜM REKLAM PROMOSYON ÇALIŞMALARI ve FİYAT BELİRLEMELERİNİ AK GSM YAPAR. SİZLERE ZAHMETSİZCE SATIŞ YAPMAK KALIR.

Evet AK GSM 36 bin TL (KDV DAHİL) karşılığında mağazanızın tüm ihtiyaçlarını karşılayacak ürünleri sizlere iletiyor. Peki AK GSM mobilyalar harici sizlere ne sunuyor gelin bir de onlara bakalım.

AK GSM stok takibi ve ödeme hizmetleri için sizlere özel bir CRM ekranı teslim eder. Bu ekran üzerinden fatura ödeme, TL Yükleme, Havale EFT, Kredi kartı Ödeme, Bağkur ve SGK Ödeme gibi işlemleri gibi sayısız ürünlerin tamamını Size teslim edilen CRM ekranlarından yapabiliyorsunuz. Ayrıca AK GSM Teslim edilen Crm ekranı üzerinden telefon ve aksesuar siparişi vermenize de olanak sağlıyor. Yapılan siparişleri dilerseniz kredi kartı ile dilerseniz nakit olarak alabiliyorsunuz. AK GSM satılmayan ürünleri kesinlikle bayilerine iletmez, aylık olarak her bayisini ziyaret eder.

AK GSM Ana Bayii 12 / 24 / 36 ay banka kredisi ile müşterisine telefon satabilmektedir. Ayrıca mağaza içerisinde aksesuar, aparat ve sarj aletlerini 3 6 9 ay taksit seçeneği ile satabilmektesiniz. Müşterilerine banka anlaşması ile kredi kullandırabilir ve 12 24 36 ay taksit ile telefon satabilmektedir. Sizin cebinizden hiç bir rakam çıkmamaktadır.

 

Peki AK GSM bayisi olmanın avantajları nelerdir?

– AK GSM Ana Bayii 12 / 24 / 36 ay banka kredisi ile müşterisine telefon satabilmektedir.

– AK Gsm Ana Bayii 3 / 6 / 9 ay taksit seçenekleri ile aksesuar, şarj aleti v.b ürünlerin satışını yapabilmektedir.

– Banka teminatı veya taşınmaz teminat gösterilmesi durumunda cebinizden 1 lira dahi çıkmadan 100 BİN TL’ye kadar telefon ve aksesuar alımı yapabilmektedir.

-AK GSM aylık bazda her bayisine 500 TL ile 1500 TL EK destek sunar ve bu destekten sadece ANA BAYİLER yararlanabilmektedir.

– AK GSM bölgesel korumaya çok önem verir. Açılan işletme ye en yakın 1 km olmak üzere yeni bayilik verir ve şehirde açılacak yeni işletmeyi ilk eski bayisine sunar.

– AK GSM 45 gün vade ile aksesuar alımını sizlere sağlar. Yani ihtiyaçlarını sermaye bağlamadan bizlerden alabilir sattıkça kazanabilirsiniz. (telefonda geçerli değildir.)

 

Peki AK GSM kurulum işlemleri kaç gün sürüyor ?

AK GSM İşlemler başlamadan sizlere protokol sözleşmesi iletir. Protokolümüzde sizlere teslim edilecek ürünler ile alakalı ve teslim edilecek gün ile alakalı güvence verir. AK GSM yasalara uygun şekilde çalışır. AK GSM bayisi olabilmek çok kolay. Sizde boşta duran dükkanınızı bizlere teslim edin sizlere 14 iş günü içerisinde A’dan Z’ye kurulmuş mağazamızı sadece 36 bin TL (KDV DAHİL) teslim edelim.

 

Bayilik başvurusu yapmak ve detaylı bilgi almak için:

Tel: 0 850 303 20 36

Website: www.akgsm.com

 

Sadece 395 TL'ye Website Sahibi Olun!
30 bin TL Yatırımla Ayda 4.000 TL Kazanın!
İş Kurmak İsteyenlere Özel İş Fikirleri
Yapılacak en karlı işler
Nasıl zengin olunur?
İnternetten para kazanma yolları

Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sayfalarda paylaşabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Yukarı Işınlan ↑

DMCA.com

Gizlilik Politikası