Bir Yılda Gelirinizi Nasıl İkiye Katlarsınız?

Geçen ay bir dönüm noktaşına ulaştım. Mali durumum biraz kötüleştikten tam bir yıl üç ay sonra tüm gelirimi tam olarak ikiye katlamayı başarabildim. Görünüşe göre maddi açıdan yaşadığım bu sorunlar hayatımda başıma gelen en iyi şey oldu.

Peki bunu nasıl başardım?

 

Tavsiye 1: Maddi Durumunuz Bozulsun.

maddi-durumunuz-bozulsun

Eski işimdeki aldığım maaşım o kadar tatmin ediciydi ve rahatım yerindeydi ki, asla işimden çıkmak istemiyordum. Her şeyden önce işimi nasıl yapacağımı biliyordum ve kolaydı. Her ay maaşım tıkır tıkır hesabıma yatıyordu ve endişelenecek bir şeyim yoktu.

O zamanlarda sorsalar mutsuz olduğumu söylemek için hiçbir sebebim yoktu. Her şey yolundaydı ve olası bir sorun aklımın ucundan bile geçmiyordu. Neyse ki, şirketimdeki genel bir küçülme politikası nedeniyle bana kapı göründü. Düzenli bir işim olmadan neler yapabileceğimi bulmadıydım ve ben de tam olarak bunu yaptım.

Mutlaka okuyun: Rahatınızı Kaçırmasına Rağmen Sizi Daha Başarılı Yapacak 10 Şey

 

Tavsiye 2: Hayır Deyin.

Hayır Deyin

Geç anladım ancak yaptığım en akıllıca şeylerden biri yeni bir işi reddetmek oldu. Yeterince ödeme alamayacağım işleri ve pozisyonları reddettim. Nefret ettiğim kişiler için ve düzenli olmayan bir işte çalışmayı reddettim.

Bu da benim sevdiğim bir işte, bana iyi bir gelir sağlayacak bir şekilde ve beraber çalışmaktan hoşlanacağım kişilerle çalışmam için bir fırsat tanıdı. Bunu başarmak, o zamanlar için biraz korkutucuydu ancak bir o kadar da yararlı oldu. Hayatınızda, nefret ettiğiniz insanlar için çalışmaktan daha kötü ve daha çok zaman kaybettiren bir şey yoktur.

Mutlaka okuyun: Maaşınızı Artırmanın En Kolay Yolu

 

Tavsiye 3: Pasif gelir kaynakları yaratın

ek-gelir-imkani

Maaşlı bir işte çalışıyorsanız kazancınız, çalıştığınız süreyle kısıtlıdır. Kısaca çalıştığınız süre boyunca para kazanırsınız. Ve bu bir noktadan sonra sizde yorgunluk ve bıkkınlık hissi uyandırır. Peki para kazanmak için sürekli olarak çalışmak zorunda olmasaydınız nasıl olurdu? Pasif gelir kaynakları yaratarak bunu başarabilirsiniz.

Mutlaka okuyun: Uyurken Para Kazanmanın 5 Yolu

 

Tavsiye 5: Yatırım Yapın

yatirim-yollari

Kazandığınız her kuruşu yatırım için kullanarak gelirinizi katlayabilirsiniz. Yatırım yapmanın temelinde, en kısa sürede en çok getiriyi elde etmek vardır. Bu yüzden elinizdeki parayı nereye yatıracağınızı iyi araştırmalı ve size en uygun yatırım yöntemine karar vermelisiniz.

Mutlaka okuyun: En İyi Yatırım Yolları Nelerdir?

 

İlginizi çekebilir

Bir Yıldan Daha Az Bir Sürede Gelirinizi Nasıl İkiye Katlarsınız?
Az Çalışarak Çok Para Kazanmak Mümkün mü?

Genel Bayilik Başvurusu

1+2=?

Sadece 295 TL'ye Website Sahibi Olun!
30 bin TL Yatırımla Ayda 4.000 TL Kazanın!
İş Kurmak İsteyenlere Özel İş Fikirleri
Yapılacak en karlı işler
Nasıl zengin olunur?
İnternetten para kazanma yolları

Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sayfalarda paylaşabilirsiniz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Yukarı Işınlan ↑

DMCA.com

Gizlilik Politikası