Çinli girişimciden ilginç ve ucuz otel projesi

Bazı insanlar lüks seyahatlerden hoşlanırken diğerleri daha azıyla yetinerek mutlu olurlar. Akıllı bir Çinli otelci bu gerçeği avantaja dönüştürdü ve endüstriyel beton tüpleri yeniden kullanarak hiç alışılmamış ve uygun bir fiyatlı bir otel inşa etti.

Henan Province’deki bu becerikli genç adam birkaç metrelik geri dönüştürülmüş beton tüpü kazandırmayı ve 15 ayrı mini yapıya dilimlemeyi başardı. Her sağlam yapı iki kişinin konaklayabileceği şekilde tasarlandı. Yapıların içi çift kişilik yatak, tuvalet, klima ve ses yalıtımı gibi ekstra dokunuşlarla donatıldı. Dairesel yapıların dışı daha çekici görünmeleri için graffitilerle süslendi.

beton-tuplerden-otel-1

Manzarası olmayan bu kapsül odalar ilkel görünebilir. Ancak bu ilginç otel turistler ve yerliler tarafından çok beğenildi.  Bu otel alçakgönüllü ve uygun fiyatlı kaçamaklar yaşamak isteyen ve modern hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için harika bir alternatif. Otel sahibi girişim projesinin kalabalık şehirlerde yaşayan insanlara çekici gelmesini umuyor.

100.000 TL Paranız Olsa Nasıl Yatırım Yapardınız? Hemen Deneyin!

Sadece 695 TL'ye Website Sahibi Olun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.