Dosya Yükleyerek Para Kazanmak

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME!

100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ HEMEN GÖR!

(Ücretsiz VİOP Deneme Hesabı Açmak için Tıklayın!)

Ek iş yaparak para kazanmak isteyenleri internette birçok iş fiırsatı bekliyor. Online para kazanmanın en iyi yollarından biri dosya yüklemektir. Diğerleriyle paylaşmak istediğiniz dosyalarınız varsa ve bir sürü insanında bu dosyaları indireceğini düşünüyorsanız dosyalarınızı yükleyerek para kazanabilirsiniz.

 

Nasıl başlanır?

Aşağıda bahsettiğimiz internet sitelerinde hesaplar açın. Endişelenmeyin çünkü bu tür siteler profesyoneldir ve güvenliklidir. Dosyalarınızın korunması sizin için ne kadar önemliyse internet siteleri içinde önemlidir.

Dosyalarınızı yükleyin ve linkleri alın. Bundan sonra yapmanız gereken Facebook, Twitter gibi popüler sitelerde linkinizi tanıtmaktır. İnsanlar ihtiyaç duydukları şeylerle ilgili aramalar yaparken sizin linkinizi görebilir ve yüklediğiniz dosyayı indirebilirler. E-kitap veya MP3ler yükleyebileceğiniz gibi filmler de yükleyebilirsiniz ve para kazanabilirsiniz.

Dosyalar yükleyerek para kazanabileceğiniz en iyi internet sayfaları

Uploadpay.com: Uploadpay.com yükleme başına ödeme yapan dünyanın lider internet sitelerinden biridir. Yükleme başına size 5 dolar öder. Sağladığı ileri düzey faydaların yanında dosya yüklemelerinden alacağınız komisyonu da seçebilirsiniz. Ödemeleri PayPal veya Payza üzerinden yapar.

Sharecash.org: Her yükleme için 1 dolardan 20 dolara kadar para kazanma fırsatını yakalarsınız. PayPal, Payza, Payoneer, Payquicker, banka transferi ve çeklerle ödemelerini yapar.

Filecopter: Yapacağınız her 10,000 indirmede 20 dolar kazanırsınız. Ödemelerin limitleri oldukça düşüktür- kazancınız sadece 10 dolar olduğunda ödemenizi Paypal üzerinden yaparlar.

Turbobit: Dosyalarınızı turbobit.net’e yükleyin ve arkadaşlarınızla, ailenizle ve hatta yabancılarla paylaşın. Yüklediğiniz dosyalar indirildiğinde ve ayrıcalıklı firmalara müşteri getirdiğiniz zaman ödemeler alırsınız.

Dollarupload: Bu sitede dosyalar yüklemek ve para kazanmaktan fazlası vardır. Ağ geçidi yaratarak sitenizin korunmasını sağlar.

Filemates: Dosya yüklemenin ve para kazanmanın en basit yoludur, en düşük başvuru ücreti 5 dolardır.

İnternet üzerinden ek iş yapmak isteyenler için dosya yükleme işi son derece kazançlı olabilmektedir. Yüklediğiniz dosyaların linklerini büyük forumlarda paylaşarak kazancınızı katlayabilirsiniz. Çevremizde bu işi yapanlar ayda ortalama 300 – 1000 TL arasında ek gelir elde etmekteler.

100.000 TL Paranız Olsa Nasıl Yatırım Yapardınız? Hemen Deneyin!
Sadece 495 TL'ye Website Sahibi Olun!
30 bin TL Yatırımla Ayda 4.000 TL Kazanın!
İş Kurmak İsteyenlere Özel İş Fikirleri
Yapılacak en karlı işler
Nasıl zengin olunur?
İnternetten para kazanma yolları

Tags: ,


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑

Send this to a friend

DMCA.com

Gizlilik Politikası