Kablosuz Saç Kurutma Makinesi

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME!

100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ HEMEN GÖR!

(Ücretsiz VİOP Deneme Hesabı Açmak için Tıklayın!)

2019 Tüketici Elektroniği Fuarı’nda tanıtılan yeni kablosuz saç kurutma makinesi, görenlerin aklına tek bir soruyu getirdi: Bu zaten yapılmamış mıydı? Sonuçta halihazırda kablosuz saç düzleştiriciler, traş makineleri ve diğer banyo eşyaları bulunuyor ki bunlar priz sıkıntısı yaşanan banyolar için oldukça gerekli aletler. Tüm bunlara rağmen Volo firması, ürettiği kablosuz saç kurutma makinesinin türünün ilk örneği olduğunu iddia ediyor.

Tüketici Fuarı’nda tanıtılan The Go, Kickstarter’da erken siparişe açık. Ürünü almanız durumunda ise, saçınız çok ıslakken kullanmak istemezsiniz. Zira kurutma makinesinin şarjı sadece 14 dakika dayanabiliyor. Daha düşük güç ile çalıştırmanız durumunda ise 24 dakika kadar kullanabildiğiniz The Go, soğuk ayarında bir saatten uzun süre kullanmanıza izin veriyor. Geleneksel kurutma makinelerinden farklı olarak The Go, kızılötesi ısı dalgalarını kullanarak saçlarınızı kurutuyor. Ürünün yaratıcılarından ve Volo firmasının başkanı Jonathan Friedman’a göre, bu sayede saçlarınız çok daha hızlı kuruyor ve daha az kabarıyor.

Başarı bir inovasyon olan saç kurutma makinesinin aşağıdaki tanıtım videosunu izleyerek ürün hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz:

 

İlginizi çekebilir

En Yeni Akıllı Ürünler
En Başarılı İnovasyonlar
100.000 TL Paranız Olsa Nasıl Yatırım Yapardınız? Hemen Deneyin!
Sadece 695 TL'ye Website Sahibi Olun!
Ücretsiz Üyelikle Ayda 4.000 TL Kazanın!
İş Kurmak İsteyenlere Özel İş Fikirleri
Yapılacak en karlı işler
Nasıl zengin olunur?
İnternetten para kazanma yolları


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑

Send this to a friend

DMCA.com

Gizlilik Politikası