Para kazandıran 10 mobil uygulama

iOS veya Android cihazlardaki uygulamalara ne kadar para ödüyorsunuz? Peki bazı uygulamaları kullanarak para kazanabileceğinizi biliyor musunuz? Ancak uygulamalar ile para kazanmak için market alışverişi yapmak, tanıtım filmleri izlemek, fotoğraflar çekmek ve yeni insanlarla tanışmak gibi görevleri yerine getirmeniz gerekli. Kulağa ilginç geliyor değil mi?

Bu yazımızda sizlere para ve ödül kazandıran en güzel 10 mobil uygulamadan bahsedeceğiz. İşte o uygulamalar:

 

1 – Field Agent

para-kazandiran-uygulama2

Yapmanız gereken: Bazı görevleri yerine getirmek için saha temsilcisi oluyorsunuz. Uygulama neler yapacağınız ve yerel alışveriş merkezi, market veya şehrin belli bir noktası gibi nerelere gideceğinizle ilgili talimatlar verir. Görevin iki saat içinde tamamlanması gerekir.

Kazancınız: her görev için 2 dolar ve 12 dolar arası ücret ödeniyor ve ödemeler PayPal aracılığıyla yapılıyor.

Platform: iOS

 

2 – CheckPoints

 

para-kazandiran-uygulama3

Yapmanız gereken: market, cafe veya alışveriş merkezlerinde kendinizi işaretleyerek, bu esnada aldıklarınızın fotoğrafını çekerek ve hatta arkadaşlarınızın CheckPoints’e üye olmasını sağlayarak para kazanabilirsiniz.

Kazancınız: kazandığınız puanları Amazon.com, oyunlara ve daha fazlasına çevirebiliyorsunuz.

Platform: iOS | Android

 

3 – EasyShift

para-kazandiran-uygulama1Yapmanız gereken: fotoğraf çekmek, fikir vermek veya bir ürünün fiyatını kaydetmek gibi basit görevleri yerine getiriyorsunuz. Birkaç görev tamamladıktan sonra terfi ediyorsunuz ve daha yüksek ödemeli görevlerin kilidini açarak daha yüksek ödemeler alıyorsunuz.

Kazancınız: ödemeler PayPal aracılığıyla yapılıyor ve 48 saat içinde hesaba geçiyor.

Platform: iOS

 

4 – App Trailers

para-kazandiran-uygulama4Yapmanız gereken: uygulamalarla ilgili tanıtım videolarını izleyin ve para kazanın. Tanıtım videoları ile ilgili dürüst yorumlar yaparak uygulama geliştiricilerin video tanıtımlarını tamamlamalarına yardımcı olun.

Kazancınız: izlediğiniz her video için yarım sent kazanabilirsiniz. Demoların denenmesi karşılığında 9 sent ve 1 dolar arası ödeme yapılır. Bir arkadaşınızın sizin referansınızla üye olması karşılığında 50 puan kazanırsınız.

Platform: iOS | Android

 

5 – Iconzoomer

para-kazandiran-uygulama5Yapmanız gereken: size verilen görevlerin fotoğraflarını çekin. Örneğin öğle yemeğiniz, içeceğiniz veya giydiğiniz ayakkabının fotoğrafını çekin ve her çekimden para kazanın.

Kazancınız: tamamlanan her görev için PayPal aracılığıyla ödeme alırsınız veya bedava ürün kazanırsınız. Ayrıca Unicef’e bağış yapma seçeneğiniz de var.

Platform: iOS | Android

 

6 – GymPact

para-kazandiran-uygulama6Yapmanız gereken: spor salonunda egzersiz yapın ve para kazanın. Gerçekten! GymPact ile haftalık anlaşma yaptıktan sonra gittiğiniz her gün için ödeme alırsınız ve gitmeniz her gün içinde ödeme yaparsınız. Bu uygulama da ödül ve ceza sistemi vardır.

Kazancınız: en az yarım saat süren her idman için 0.50 dolar ve 0.75 dolar arası para kazanabilirsiniz. Ve rejiminizi takip ederek sağlıklı ve fit kalırsınız.

Platform: iOS

 

7 – Gigwalk

para-kazandiran-uygulama7Yapmanız gereken: Gigwalker olun ve müşteriler için önceden belirlenen belli görevleri yerine getirin. Görevlerin ücretleri önceden belirlenir. Herhangi bir yerin fotoğrafının çekilmesi, el ilanlarının dağıtılması, yeni bir barı veya ürünü denenmesi ve hatta gizli müşteri olmak gibi görevler vardır. Temelde doğru zamanda doğru yerde olarak müşterilerin gözü kulağı oluyorsunuz.

Kazancınız: bir saat için 10 dolar ve 15 dolar arası para kazanabilirsiniz.

Platform: iOS

 

8 – Shopkick

para-kazandiran-uygulama8Yapmanız gereken: alışveriş tutkunuysanız trendleri ve pazarlık yapmayı seviyorsanız sadece kendiniz olarak ‘kicksler’ kazanabilirsiniz. Üye işyerine girdiğinizde ve/veya alışveriş yaptığınızda kickler yani puanlar kazanırsınız ve kickler karşılığında ödüller alırsınız.

Kazancınız: üye işyerinden içeri girdiğiniz anda kicksler toplamaya başlarsınız. Hediye kartlarından ve ürünlerden yararlanmak için kickslerinizi kullanabilirsiniz.

Platform: iOS | Android

 

9 – ESPN Streak For The Cash

para-kazandiran-uygulama9Yapmanız gereken: bildiğiniz spor takımlarını düşünün. Daha sonra her maç için tahminler yapın ve bir ay içinde en fazla seri galibiyet alan kişi olmaya çalışın.  İşleri zorlaştırmak için farklı 10 spor türü için de tahminler yapın ve serinizi devam ettirin.

Kazancınız: bir takım veya oyuncu için en uzun galibiyet serisini yapan kişi 50,000 dolarlık aylık birincilik ödülünü kazanır.

Platform: iOS | Android

 

10 – Phewtick

para-kazandiran-uygulama10Yapmanız gereken: Phewtick’i telefonunuza indirin, biriyle tanışın, kare kodunu (QR Code  ) tarayın ve sadece bu kişiyle buluşma karşılığında para kazanın.

Kazancınız: Kazandığınız puanları nakde çevirebilir veya Unicef gibi kuruluşlara bağışlayabilirsiniz. Böylece hem para kazanmış hem de boş zamanlarınızda yeni insanlarla tanışmış olursunuz.

Platform: iOS | Android

Siz değerli okuyucularımız için para kazandıran en iyi mobil uygulamaları araştırmaya devam edeceğiz.

100.000 TL Paranız Olsa Nasıl Yatırım Yapardınız? Hemen Deneyin!

Sadece 695 TL'ye Website Sahibi Olun!

Görüşlerinize İhtiyacımız Var!

=

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.