Starbucks coffee Franchise Bayilik Şartları

Türkiye pazarına giriş yaptığından beri oldukça popüler olan Starbucks, pek çok girişimcinin de ilgisini çekmektedir. İyi bir gelir elde etmek için fırsat kollayan kişiler için Starbucks oldukça iyi bir seçenektir. Çeşitli alışveriş merkezlerinde, büyük şehirlerde ve hatta günümüzde daha küçük ölçekli yerlerde bile açılmaya başlanan Starbucks bundan sonraki yıllarda da aynı hız ve kararlılıkla ilerleyecektir. Bu doğrultuda bu kazanca dâhil olmak uzun bir süre mümkün görünmüyor.

Starbucks coffee Franchise bayilik şartları gibi konularda bilgi edinmek oldukça zordur zira açıkça verilen bir bilgi bulunmamaktadır. Zira Starbucks yabancı bir firma olarak ülkemiz pazarında bazı şirketler ile anlaşmalar yapmıştır. Buna göre burada açılacak tüm mekânlardan bu firmalar sorumludur ve onların dâhilinde işler gerçekleşmektedir. Bu durumda da ne yazık ki yerli girişimciler için tüm kapılar kapanmaktadır. Kişisel olarak bir başvuru yaparak bayilik almak ve mekân açarak işletmek şu an için mümkün görünmemektedir.

Starbucks’ın Türkiye ayağı olan Shaya grubu, bayilik konusunda tüm yetkileri elinde bulundurmaktadır. Bu konuda tek yetkili olan Shaya, kendi plan ve programları dâhilinde yeni yerlerde de mekânlarını açmaktadır. Açılan tüm mekânlar incelendiğinde arka planında Shaya olduğu görülecektir.

Girişimciler hariç pek çok yatırımcı ve iş adamı için de kaçırılmayacak bir fırsat olan Starbucks, kendi stratejileri doğrultusunda bu tip bir çalışmayı yürütmektedir. Şirketler arasında yapılan anlaşmalar doğrultusunda bu şekilde ilerleyen sistem, ileriki yıllarda değişiklik gösterebileceği gibi girişimciler için belki de yeni bir umut doğabilecektir. Fakat Shaya ile anlaşma sonlansa dahi Shaya gibi başka bir şirketin alarak tekel olarak bu işi yürütmesi de söz konusudur. Bu nedenle ilgilenenlerin takip ederek son durumu öğrenmesi, yararlarına olacaktır.

 

İlginizi çekebilir

Starbucks Nasıl Kuruldu?
Kahve işine girmek isteyenlere

Kurmak istediğiniz işle ilgili A'dan Z'ye bilgi sahibi olmak ister misiniz?

Öyleyse 89 TL değerindeki e-kitabımız tam size göre. E-kitabı satın almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Genel Bayilik Başvurusu

3+4=?

Ayda 70.000 TL Kazanma Fırsatı
Website Sahibi Olmak Sadece 195 TL!
İş Kurmak İsteyenlere Özel İş Fikirleri
Yapılacak en karlı işler
Nasıl zengin olunur?
İnternetten para kazanma yolları
Hızlı Para Kazanma Yolları

Tags: , ,

Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sayfalarda paylaşabilirsiniz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Yukarı Işınlan ↑

DMCA.com

Gizlilik Politikası