Aldatan Sevgilinizin Size Geri Dönmesini Sağlayan Şirket

Neredeyse her şey için birini kiralayabileceğiniz ülkeye, Japonya’ya hoşgeldiniz. Erkek arkadaşınızmış gibi poz verecek ve sarılacak birini, beraber takılabileceğiniz, hatta siz iş yerindeyken gözyaşlarınızı silebilecek birini bile kiralamanız mümkün. Bu ülkede ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, belli bir ücret karşılığında bu ihtiyaçları karşılamaya hazır birini bulabilirsiniz. Tokyo’daki özel bir soruşturma şirketinin sunduğu benzersiz hizmet sayesinde artık bu listeye ‘ilişki düzelticisi’ni de ekleyebiliriz. Ginza Ladis 1, sevgilinizin aldattığı kişiyle arkadaş olmaları için oyuncular kiralıyor ve sizin için onları ayrılmaya ikna ediyor.

Hizmetin acayipliği bir yana dursun, bu aslında şu zamana karşılaştığımız en detaylı plan gerektiren girişimlerden biri. Ginza Ladis 1 geçtiğimiz günlerde çiftleri ayırma servisiyle ilgili bir röportaj verdi. Müşterinin ‘cüzi bir miktarı’ gözden çıkarması halinde film gibi bir senaryoyu uygulayarak aldatan sevgilileri de başarıyla aldattıkları kişilerden ayırabileceğini iddia ediyor.

İşe aldatan sevgilinizin partnerini izleyerek hobilerini ve ilgi alanlarını öğrenerek başlıyorlar. Onlarla yakınlaşmak için etkinliklere davet ediyorlar. Bunu da posta kutularına çeşitli etkinlikler için kuponlar atarak yapıyorlar. Fakat bu işin yüzeyde kalan kısmı.

Buna ek olarak Ginza Ladis 1, yan kuruluşu olan bir film şirketine sahip. Film şirketini arkadaş rolünü canlandıracak profesyonel aktörleri ayarlamak için kullanıyorlar. Kullanılan aktörler oldukça inandırıcı olabiliyor. Hatta tüm bu operasyonu daha da inandırıcı hale getirebilmek için film şirketi otellerde, apartmanlarda, hatta sadece bunun için yaratılmış kafelerde önceden planlanmış sahneler kuruyor. SoraNews24 şirketin gerçekçi senaryolar oluşturabilmek için helikopter ve polis arabalarını bile kullandığını belirtti.

Kiralanan arkadaş, sevgilinin güvenini kazanmayı başardıktan sonra onları ayrılmaya ikna etmeye devam ediyor. Fakat bunu agresif taktik kullanarak yapmıyor. Aksine partnerlere onların iyiliğini düşünüyormuş gibi hissettirerek gerçek bir arkadaşın vereceği tavsiyeleri vermeye çalışıyorlar. Daha fazlasını hak ettiklerini, hikayedeki ikinci kişi olmak için fazla iyi olduklarını söyleyerek ayrılmaya ikna etmeye çalışıyorlar.

Tahmin edebileceğiniz gibi, bu denli ustalık işi bir oyunu satın almak her yiğidin harcı değil. Ginza Ladis 1’in ’Otuz gün ve Bakalım Neler Olacak’ planının günahı 380.000 Japon Yeni (3,376 ABD Doları) iken daha kapsamlı ‘240 Gün ve Kesin Sonuç’ planı için biçilen fiyat ise 8,600,000 Japon Yeni (76.419 $).

Japon şirket, bunun gerçek bir çözüm sağlamadığını ve eşinizin ya da sevgilinizin sizi gidip bir başkasıyla aldatmasını engelleyebilecek hiçbir şeyin olmadığını kabul ediyor. Fakat bunun tekrar gerçekleşip gerçekleşmemesinin de sizin elinizde olduğunu belirtiyor. Hatta bu amaçla size ilişkinizi yeniden canlandırmanıza yardımcı olacak çeşitli danışmanlık ve bireysel yardım programları da sunmakta.

İlginizi çekebilir

Daha Popüler Görünmenizi Sağlayacak Sahte Arkadaş Kiralama Hizmeti
Birbirinden Garip İş Fikirleri

Evde Çevirmenlik Yapacak Arkadaşlar Arıyoruz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir