Çocuklar İçin Özel Tasarlanmış Sağlıklı Yemek Siparişleri

Tuckrbox adlı bir firma doğrudan organik yöntemlerle hazırladığı öğünleri çocukların daha sağlıklı beslenmesi için kapılarına kadar getiriyor.

Forage ve Gulala gibi birçok şirket, yetişkinlerin daha sağlıklı beslenmesi için katkı maddeleri bulunmayan ve önceden sipariş edilen öğünleri kapılarına kadar servis etiğni daha önce görmüştük. Şimdi ise Tuckrbox, organik yöntemlerle hazırladığı öğünleri, çocukların da sağlıklı beslenebilmesi için servis etmeye hazırlanıyor.

Tuckrbox, ebeveynlerin çocukları için okula götürebilecekleri sağlıklı öğlen yemeklerine kolayca erişebilmelerine olanak tanıyor. Faaliyete geçmeye hazırlanan bu şirket yakın zamanda Uygulama Fikirleri ödülünü kazandı. Tuckrbox, çocukları daha sağlıklı gıda seçimleri için teşvik edebilecek eğlenceli bir uygulama yaratmak için ROKO Labs ile birlikte çalışıyor.” Öğünler, uygulama aracılığıyla çocuklar tarafından seçilecek ve teslimat için yola çıkmadan önce ailelerin onayı alınacak. Dahası tüm malzemeler yerel çiftliklerden ve ilgili işbirlikçilerinden tedarik ediliyor olacak.”

Çocuklara yiyecek ve içecek sağlamak için gıda sektöründe başka ne gibi yöntemler kullanılabilinir?

Gıda sektöründe faaliyet göstermek isteyen girişimcilere özel yeni ve başarılı iş fikirlerini paylaşmaya devam edeceğiz.

 

İlginizi çekebilir

Gıda Sektöründe En İyi İş Fikirleri
Çocuklara Su İçme Alışkanlığı Kazandıran Suluk

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir