Gözlüklerin aşağı kaymasını engelleyen ürün

Nerdwax gözlüklerin burnunuzdan aşağı kaymasını engelleyen organik bir balmumudur.

Gözlük takanların uzun yıllardır yaşadığı problemlerden biri burundan kayıp düşen gözlükleri sürekli geri itmek zorunda kalmalarıdır. Protos Eyewear gibi şirketler 3 boyutlu yazıcılar kullanarak müşterilerin yüzüne uygun çerçeveler yapsa da artık Nerdwax isimli organik balmumu gözlüklerin burnunuzdan aşağı kaymasını engelliyor.

Basit ve harika bir iş fikri olan Nerdwax’ın yaratıcısı Don Hejny dudak nemlendiricisi boyundaki mum tüpünü “ne zaman ihtiyaç duyacağınızı hiçbir zaman bilemeyeceğiniz ürünlerden biri” olarak tanımlıyor. Kullanıcılar Nerdwax’ı gözlüğün yüze değen bölümlerine basitçe sürüyor. Çözelti tamamen balmumu ve diğer doğal malzemelerden yapılıyor. Yani ürün cilt için zararlı değil ve gün sonunda çerçeveden kolayca çıkarılabiliyor. Aslında ürün sadece gözlük veya güneş gözlüğü köprüsü ve burun arasında ekstra sürtünme yaratıyor ve gözlüğü geri itme ihtiyacını azaltıyor.

Ürünle ilgili daha fazla bilgi almak için aşağıdaki videoyu izleyin:

Hejny yakın zamanda Kickstarter başlangıç hedefi olan 5,000 doların üstüne çıktı ve 60,000 dolar para topladı. Destekçilere gönderilecek olan ilk partisi yola çıktı bile. Son derece başarılı bir iş fikri olan Nerdwax hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir