KFC’nin Banyo Sabunu Sayesinde Siz de Kızarmış Tavuk Gibi Kokabilirsiniz!

Kentucky Fried Chicken’ın (KFC) kullandığı yağları küvete doldurup, en sevdiğiniz yiyecek olan kızarmış tavuk gibi kokmayı mı hayal ediyorsunuz? Eğer böyle ilginç bir hayaliniz varsa, tavuk budu şeklindeki bu banyo sabunu sayesinde arzuladığınız kokuya sahip olabilirsiniz.

 Japon Village Vanguard firmasıyla birlikte şimdiye kadarki en iğrenç ürününü ortaya çıkaran KFC, tavuk budu şeklindeki banyo sabunuyla küvetinizi adeta bir kızartma tenceresine dönüştürüyor. Hem görüntüsü hem de kokusuyla tavuk kızartılmış bir kaba dönüşen küvetten, en sevdiğiniz yiyeceklerden olan kızarmış tavuk kokusuyla çıkmanız artık mümkün. Bu iğrenç kokuya bulanmayı kim ister diye sorabilirsiniz. Durum şu ki; KFC restoranları Japonya’da oldukça popüler ve bildiğiniz gibi Japonya’da garip şeyler çok seviliyor. Yani bu alışılmadık banyo sabununun Doğu Asya ülkesinde ses getirmesi kaçınılmaz görünüyor.

İster inanın ister inanmayın, KFC ve Village Vanguard firması bu eşsiz ürün için büyük çaba harcadı. Banyo sabunu sadece kızarmış tavuk buduna benzemekle kalmıyor, suya atıldığında da gerçekten yağda kızartılıyormuş gibi görünüyor.

Ilık suya konulur konulmaz, küçük karbondioksit kabarcıkları çıkarmaya başlayarak, kızartılıyormuş hissi veriyor. Su, kullanılmış yağ rengine bürünürken, ortama KFC’nin özel baharat ve otlarının kokusu yayılıyor.

Fakat ne yazık ki herkes yenilebilecek kadar iyi kokamayacak. Zira uluslararası restoran zinciri bu ürünü, Japonya’da yapacağı çekilişle 100 şanslı müşterisine hediye edecek. 1-15 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek çekilişe katılmak için KFC’nin Twitter hesabını takip edip, belirlenen tweet’i paylaşmk gerekiyor.

Çoğumuz temiz ama kızarmış tavuk gibi kokarak banyodan çıkma keyfini yaşayamayacağız ama en azından elimizde nasıl olabileceğini anlamamıza yardım edebilecek fotoğraflar var.

Kızarmış tavuk banyo sabunu KFC’nin ilk tuhaf ürünü değil. Restoran zinciri daha önce de tırnaklarını yiyenler için aromalı oje gibi ilginç fikirlere de imza attı.

 

İlginizi çekebilir

İlginç İş Fikirleri
Hem yiyin hem takın: Altın kaplama KFC tavuk kemikleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.