Kickstarter’da Başarıya Ulaşmış Yaratıcı İş Fikirleri

Kickstarter’da hayatımızı kolaylaştıracak pek çok yaratıcı iş fikri ve proje bulunuyor. Bu yazıda Kickstarter kampanyasını başarıyla tamamlayıp hayata geçirilmiş iş fikirlerinden bahsedeceğiz sizlere.

 

1. Fend – Katlanabilir Bisiklet Kaskı – 89 dolar

yenilikci-kickstarter-urunleri4

Şehir içinde bisiklet kullananlar ofise, restorana, markete vs. gittikleri zaman kasklarını koyacak yer bulmakta zorluk çekerler. Fend isimli bu katlanabilir kask, ABD ve Avrupa güvenlik standartlarının üstünde bir kaliteye sahip.

 

2. Megasus – At İçin Spor Ayakkabısı – 83 dolar

yenilikci-kickstarter-urunleri6

Nal çakma işlemi onlarca asır öncesine kadar uzanır, ancak günümüzde hala aynı yöntemi kullanmak pek uygun değil. Megasus için çivisiz bir nal ya da atlar için spor ayakkabısı diyebiliriz. Atın ayaklarının yaralanmasını önleyen ve her iklim koşulunda kullanılabilen bu nal sayesinde atlar, koşmaktan daha keyif alır hale gelecektir.

 

3. Stubl – Kirli Sakal Severler İçin Elektriksiz Çözüm – 18 dolar

yenilikci-kickstarter-urunleri5

Bugünlerde erkekler kirli sakal bırakmayı pek seviyorlar. Stubl da bu konuya eğilerek fiyatı 300-400 lirayı bulan elektrikli tıraş makinelerine ucuz bir alternatif olmayı amaçlıyor. Bildiğimiz klasik “kullan-at” permatiklere benzeyen Stubl sayesinde sakallarınızı dilediğiniz gibi kısaltabilirsiniz.

 

4. Talon – Ultra Hafif Çakı – 30 dolar

yenilikci-kickstarter-urunleri10

Çakı ve akıllı telefon pek iyi bir ikili sayılmaz. Zira çakının sert yüzeyi, telefon ekranını berbat edebilir. Ancak Talon, akıllı tasarımı sayesinde telefonunuzun ekranına hiçbir zarar vermiyor.

 

5. Captr – Dünyanın En Kullanışlı Akıllı Telefon Ceketi – 89 dolar

yenilikci-kickstarter-urunleri8

Hem şık bir ceket giymek hem de aynı esnada video kaydı yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. İşte Captr’nın güzelliği de bu. Son derece basit bir düşünce şık bir şekilde ele alınmış.

 

6. Bariseur – Alarmlı Kahve Makinesi – 299 dolar

yenilikci-kickstarter-urunleri2

Yüksek kaliteli malzemeyle üretilen Bariseur, sabahları alarm çalmadan önce kahvenizi hazırlıyor ve alarm çaldığı anda mis gibi taze kahveniz hazır oluyor. Böyle bir alarm olduğu sürece sabahları uyanmak çok daha keyifli hale gelecektir.

 

7. Taga 2.0 – Son Model Aile Bisikleti – 799 dolar

yenilikci-kickstarter-urunleri9

Tüm aileyi kapsayacak bir bisiklet deneyimi Taga 2.0 ile artık daha uygun fiyatlı ve daha kolay. Akıllı tasarımı sayesinde bisiklete çocuklar için ek koltuk veya tente gibi diğer aksesuarlar monte edilebiliyor.

 

8. GeoOrbital Wheel – Elektrikli Bisiklet – 950 dolar

yenilikci-kickstarter-urunleri7

GeoOrtibal bisikletin ön tekerine takılan bir aparat. Bisikleti saatte 30 kilometre hıza ulaştırabilen bu aparat,  hiçbir alet edevata gerek duyulmadan bisikletinize monte edilebiliyor. GeoOrbital, 60 saniye içinde kendiliğinden kuruluyor.

 

9. Kameralı Kuş Besleme Kabı – 139 dolar

Bird Photo Booth 2.0, kuşları gerçek zamanlı olarak uzaktan izleyebilmenizi ve fotoğraflayabilmenizi sağlayan interaktif bir kuş besleme kabıdır. Bu harika ürün, günümüz dünyasında oldukça uzak kaldığımız doğal yaşama bir nebze olsun yakınlaşmamızı sağlıyor.

 

10. Calla – Ev İçinde Taze Yeşillik Bahçesi – 126 dolar

yenilikci-kickstarter-urunleri1

Calla sayesinde ev içinde yeşillik yetiştirmek artık çok daha kolay. Özel olarak tasarlanan LED ışık sayesinde bitkileriniz yıl boyunca sağlıklı kalıyor. Size de şahane salatalar yapmak kalıyor haliyle.

 

İlginizi çekebilir

Başarılı Girişimcilik Projeleri
En Yaratıcı İş Fikirleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.