Yaklaşık 40 milyon internet kullanıcısının olduğu Türkiye’de bu sayı her geçen yıl artıyor. İnternet insanların hayatına her geçen gün biraz daha çok tesir ediyor. E-ticaret sektöründeki büyüme yıllık %30’lara yaklaşıyor.

Gerçek hayattaki tüm hizmetler yavaş yavaş online hayata kayıyor. Bir tıkla evinize yemek söyleyebiliyor, market siparişi verebiliyor ve taksi çağırabiliyorsunuz. Gelecek 10 yılda aklınıza gelen hemen hemen tüm hizmetleri online olarak alabileceğimiz ve internet sektörünün en çok kazandıran sektör olacağı tahmin ediliyor. Kısacası şu an, kendi sitenize sahip olmak için en iyi zaman!

 

Ne için web sitesi yaptırıyorsunuz?

Web sitesi yaptırmaya karar verdiyseniz, size soracağımız altın soru şu olacaktır: “Ne için web sitesi yaptırıyorsunuz? Ve de bu siteyi ne amaçla kullanacaksınız?”

 

Ben işimi sağlama alırım diyorsanız.

Her alanda olduğu gibi güvenlik dijital dünyanın da en önemli argümanları arasında. Birçok dolandırıcılık, hack, hacklink, warez, virüs gibi internet kullanıcılarının baş belaları çoğunlukla web siteleri üzerinden kitlelere ulaşmaktadır. Siz de güvenlik bizim için olmazsa olmaz diyorsanız doğru adrestesiniz.

 

Web siteniz sektörünüze has özellikler barındırsın.

Sıradan kalıpların dışında vermek istediğiniz mesajı hakkıyla veren bir yapı kurgulanmalı. İnşaat sektörü ile sağlık sektörü için aynı kalıp bir web sitesi kullanılabilir ama sıradan olur. Sektöre özel hizmet kalemlerine uygun modüller üzerine kurgulanmış, elegant tasarımlar öneririz.

 

Web sitenizin hızı, sizin hızınızın gerisinde kalmasın.

Sitenizin hızlı olması birçok açıdan çok büyük önem arz etmektedir. Bunlardan birincisi kullanıcı deneyimi ve kullanım açısından ziyaretçilerin aradıklarına hızlı bir şekilde ulaşması, diğeri ise Google page speed kriterlerine uygun olması ile sitenizin seo ve google adwords açısından yüksek bir kalite puanına ulaşmasıdır. Bu noktada dünyanın en iyi firmalarından sağladığımız yüksek hızlı hosting ile bu ihtiyacınıza en hızlı çözümü sunmaktayız.

 

Google’da üst sıralarda mı çıkmak istiyorsunuz?

Web siteniz içerik ve kodlama olarak ne kadar kaliteli olursa olsun kullanıcılara ulaşamıyorsa sadece çevrenizdeki birkaç kişinin girdiği bir web sitesinden öteye gidemez. Daha fazla müşteriye ulaşmak istiyorsanız Google arama motorunda sektörünüzle ilgili aramalarda ilk sayfada ve üst sıralarda çıkmanız gerekiyor. Seo uyumlu hazırladığımız sitelerle ve size vereceğimiz ipuçlarıyla istediğiniz kelimelerde üst sıralarda çıkmanız kolaylaşacak!

 

Siteniz responsive tasarım ile %100 mobil ve tablet uyumlu olsun.

Günümüzde masaüstü bilgisayar kullanımı hızla azalmakta ve web siteleri artık birbirinden farklı çözünürlükteki cihazlarda açılmakta. Son verilere göre ziyaretçilerin yaklaşık %65’i mobilden gelmekte. Kusursuz responsive sistemleri ile tüm cihazlarda rahatça görüntülenebilen bir web sitesine sahip olabileceksiniz.

 

Fiyatı ne kadar?

Fiyatımız son 3 kişi için yıllık sadece 1295 TL + Kdv !

 

Memnuniyet Garantisi Sunuyoruz!

Nasıl bir siteye sahip olacağınıza birlikte karar veriyoruz. Tamamen sizin isteklerinizi dikkate alarak sitenizi tasarlıyor ve %100 memnuniyet garantisi sunuyoruz! Bu sebeple önce iş sonra ücret mantığıyla çalışıyoruz!

 

Neden Biz?

Yeniisfikirleri.net sitesi olarak Türkiye’nin en çok ziyaret edilen girişimcilik sitesiyiz. 13 yıllık süreçte edindiğimiz tüm tecrübeleri ve bilgileri sizinle eksiksiz paylaşmaktan mutluluk duyacağız.

Her türlü sorunuz için tel: +90 543 658 32 37

 

 

Demo Site Sipariş Formu

Öncelikle demo sitenizi tamamen ücretsiz oluşturuyor ve beğenize sunuyoruz. Siz onay verdikten sonra gerçek kurulum işlemlerine başlıyoruz.