Ücretsiz Üyelikle Ayda 15.000 TL Kazanma Fırsatı

Yazımızı sonuna kadar okuduğunuzda sizi hayallerinize götürecek iş fırsatıyla tanışacak ve finansal özgürlüğünüz adına ilk adımı atacaksınız!

Tüketim toplumu olmamız hasebiyle ihtiyaçlarımız ve ödememiz gereken faturalar günden güne artmaktadır. Bu sebepten dolayı birçok kişi ek iş yaparak ek gelir elde etmenin yollarını arıyor. Bu yazımızda, sizi ekonomik manada rahatlatacak ve aile bütçenize katkıda bulunacak süper bir iş fırsatının tanıtımını yapmak istiyoruz.

 

Bu işi kimler yapabilir?

Sunduğumuz iş fırsatını öğrenciler, ev hanımları, serbest meslek sahipleri ve daha birçok meslek gurubunda çalışan kişiler icra etmekte ve 18 yaşını dolduran herkes bu işe üye olarak para kazanabilmektedir. Türkiye’nin 81 vilayetinde binlerce üyesi olan firmamızın ek gelir imkanıyla yaşam standartlarınızı yükseltip rahat bir hayatın kapılarını aralayabilirsiniz.

 

Bu işe başlamak için cebimden para çıkacak mı?

Şirketimizin çalışma sistemi, sıfır risk sınırsız kazanç sistemi anlayışıyla yola çıkan ve kişileri sıkıntıya sokacak hiçbir ekonomik külfeti ortaya koymamaktadır. Bir kişi benim paraya ihtiyacım var ve kazandığım gelir bana yetmiyor, benim ek gelir kazanarak daha rahat bir şekilde hayatımı idame ettirmek istiyorum diyorsa bu iş tam size göre bir çalışma sistemidir. Ücretsiz üyelik, bedava katalog göndererek sadece 5 TL kargo parası ödeyerek kazanmaya başlayabilirsiniz. Biz size kazandırmak için hazırız…

 

Ürün çeşitlerimiz

Tek katalogla size çok fazla ürün çeşidi sunan firmamız, genellikle herkesin ihtiyacı olan ürünleri sizlere sunmaktadır. Tekstil ürünlerinde geniş çeşide sahip olan firmamız bu konuda kalitede öncü ve üretici olması sebebiyle stok sıkıntısı minimumdur. Her eve lazım olan temizlik ürünleri, takı ve aksesuar grubu, pratik mutfak araçları ve daha birçok ürün çeşidimizle kendi alanımızda hizmet vermekteyiz.

İşimize dahil olduğunuzda edineceğiniz kazanımlar:

1-Ücretsiz üyelikle harika bir iş fırsatında çalışmaya başlayacaksınız

2-Kendi ihtiyacınız olan ürünleri aldığınızda %30 indirimli alacaksınız

3-Bu ürünleri sattığınızda ortalama %30 kar elde edeceksiniz

4-Katalogumuz elinize ulaştığında seyyar bir mağazanız olacak

5-Çevrenizdeki arkadaşlarınıza bu işi tavsiye ederek onlara iş fırsatı sunarak kariyer yapabilecek ve yüksek gelir kazanabileceksiniz

6-Yılda iki defa Antalya’da lüks bir otelde 3 gün tatil ve eğitim fırsatı

7-Kariyer seviyenize göre, cep telefonu ve bilgisayar hediye. Ayrıca 500 TL ve 1000 TL tutarlarında hediye çekleri kazanma imkanı

8-Kariyer seviyenize göre araba kullanma hakkı

9-Kariyer durumunuza göre sabit maaş avantajı ve SGK prim desteği

10-Şirketteki unvanınıza göre yüksek miktarlarda BONUSLAR kazanarak yüksek gelirler elde edebileceksiniz

11-Hak edilen MAAŞ primleri her ayın 25’inde hesabınıza yatmaktadır

12-Firmamız %100 yerli sermayeyle kurulmuş 7 yıllık sermayesi güçlü bir firma olup ülkemizin en hızlı büyüyen firmalarından birisidir.

13-Daha bir çok detayı ücretsiz üye olarak öğrenebilirsiniz!

Ekip ruhuyla çalışmak ve işinizi ve kazancınızı daha iyi noktalara getirmek istiyoruz ve bu farkı yaşamak arzunuz varsa fırsat kapınıza geldi Haydi, daha ne bekliyorsunuz biz kazandırmaya hazırız.. Sizi ekibimize bekliyoruz.

Evde Çevirmenlik Yapacak Arkadaşlar Arıyoruz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir