Konuşan güller karlı bayilik fırsatı

Tanım: çığır açan yeni konsept Speaking Roses (konuşan güller) ile pazara girebilir, kişisel veya kurumsal tebrik olayını farklı bir boyuta taşıyabilirsiniz.

Fırsatlar: Dünya genelinde birçok ülkede lisans ve master lisans fırsatı.

İş türü: bayilik

Minimum nakit miktarı: 799* dolar

Finansman desteği: şirket aracılığıyla

Eğitim: var

Ev merkezli: evet

Potansiyeli 80 milyar dolar olan bu sektörde pazara ilk girenlerden biri siz olun.

Çiçekler üzerine; düğünler, mezuniyetler, cenazeler, şirketler ve daha fazlası için resim veya logolar basın.

Speaking Roses (konuşan güller) ifadelerin yeni biçimidir. Çiçeklerle mesajların buluşması yenilikçi bir iletişim yöntemi ortaya çıkarmıştır. Çiçeklerin araç olarak kullanılması bu güzel ürünün pazar potansiyeli milyar dolarlar olan bir sektöre dönüşmesini sağlamıştır. Aynı şekilde mukavva kağıtlarında grafikler ve mısralarla birleşmesi 1800’lü yılların tebrik kartlarını akıllara getirmektedir. Speaking Roses (konuşan güller) çiçekleri kullanarak tebrik olayını farklı bir boyuta taşımayı başarmıştır.

 

Bulunduğunuz yerde bu işi yapan ilk kişinin siz olduğunu ve bu çığır açan yeni fikri insanlara tanıtan ilk kişinin siz olduğunu bir hayal edin.

Speaking Roses (konuşan güller), güller, laleler, gelin çiçekleri ve bitkiler gibi canlı veya satensi çiçeklerin taç yapraklarına mesajlar, logolar, imzalar, sözler ve ikonlar basmanızı sağlıyor. Kendi Speaking Roses işinizin olduğunu ve ekipman, malzemeler, eğitim ve destek gibi başlangıç için gereken her şeyin size sunulduğunu bir hayal edin.

 

Speaking Roses lisansı almak için çiçekçi olmanıza veya herhangi bir çiçek türüyle ilgili deneyiminizin olmanıza gerek yoktur.

konusan-gullerSpeaking Roses (konuşan güller) tesislerinde veya Speaking Roses (konuşan güller) Online Üniversitesinde verilen eğitimler esnasında ürünün üretilmesiyle ilgili gerekli bütün dersleri ve bilgileri alırsınız ve Speaking Roses (konuşan güller) lisansına kavuşabilirsiniz.

Yatırım 799 dolardan başlar.

Toplam yatırım maliyeti: 799 dolar ve 56,000 dolar arasındadır.

Speaking Roses (konuşan güller) birçok ülkede başarılı olmuştur ve dünya çapında yüzlerce medya yayınında gösterilmiştir. Forbes dergisi, Tom Cruise, Ellen DeGeneres ve sayısız haber ve sinema starından beğeni toplayan Speaking Roses sevgililer günü, anneler günü ve diğer özel günler için düşünülen hediyelerin başında gelmektedir.

Bu karlı bayilik hakkında detaylı bilgi almak ve bayilik başvurusu yapmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Düşük maliyetli karlı bir iş kurmak isteyenler için en karlı bayilik veren firmaları ve iş fırsatlarını araştırmaya devam edeceğiz.

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir