Çubukta Patates Bayiliği

Çubukta patates son zamanların en yenilikçi ve en başarılı fast food konseptlerinden biridir. Bu konsept 2013 yılından beri ciddi anlamda büyümüştür. Bayilik veren şirketler global anlamda güçlü, güvenilir ve bilinen markalardır ve markaların ilerlemesini izleyen sadık müşterileri vardır. Çubukta patateslerin yapımı, görüntüsü ve lezzeti heyecan vericidir. Yatırım maliyeti düşük ve kar marjı yüksek olan bu iş fikri kısa sürede popüler olmayı başarmıştır.

Patates cipsi uzun zamandır en çok talep gören ürünlerden biridir ve bu talep her geçen gün artmaya devam etmektedir. Bütün dünya yaşlısından gencine kültürel veya etnik bağları fark etmeksizin patates cipsini sever. Çubukta patatesler ise patates cipslerinin sunum ve lezzet olarak başka bir seviyeye getirilmiş halidir.

Çubukta patates bayiliği kazan-kazan bir iş fırsatıdır.

 

Neden çubukta patates işi?

Gösterişli alışveriş merkezlerinin, sinema salonlarının, çok katlı – süper ve hiper marketlerin, hastanelerin, üniversitelerin ve yoğun trafik alan noktaların sayısı hızla arttığından beri gıda otomatı/kiosk işleri de hızla büyüdü ve bu tür işler dünya çapında oldukça popüler oldu.

 

Avantajları

1 – Düşük yatırımla yüksek ve artan gelir elde etme fırsatını yakalayabilirsiniz.

2 – Bu işe her kategoriden insan başlayabilir ve hızlı nakit akışından faydalanabilir.

3 – Reklama gerek yok.

4 – Yapılan örnek olay çalışmalarının çoğu teknik deneyim veya satış deneyimi olmadan da bu işin kurulabileceğini kanıtlamıştır. Ürün kendini satıyor.

5 – Bu iş doğası gereği döngüseldir ve otomatik olarak kendini yeniler.

6 – Yatırımın geri dönüş süresi sadece birkaç aydır.

 

Destek

Kendi işinizi kurmaya karar verdiyseniz bayilik alacağınız firmalar size aşağıdaki konularda yardımcı olacaktır:

1 – Lokasyon ve pazar araştırması

2 – Ekipman tedariği

3 – Eğitim ve faaliyetlerin her noktasında destek

4 – Ürün formülüne, hammadde ve başlangıç envanterine erişim

5 – Uygulanabilir proje raporları

6 – Zarif posterler, tabelalar ve üniformalar gibi marka unsurları

7 – Yeni fikirler ve konseptlerle ilgili sabit akış

 

Çubukta patates bayiliğinin sunduğu destekler

cubukta-patatesKendi çubukta patates bayilik zincirini kurmak isteyen girişimciler her zaman desteklenir ve aynı zamanda eğitim alır. Girişimcilere makinelerin, tuz çeşitlerinin, yağlı derin kızartıcının, tuzluğun ve tahta şişlerin nasıl kullanılacağı öğretilir.  Şık afişler, tabelalar, üniformalar ( tişörtler, şapkalar ve önlükler ) ve kağıt mendiller gibi promosyon ürünleri vardır. Aynı zamanda kiosk da talep edebilirsiniz.

Küçük sermayeyle yüksek kazançlı bir iş sahibi isteyenlere özel en karlı bayilikleri ve iş fırsatlarını araştırmaya devam edeceğiz.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir