Reklamlara Tıklayarak Para Kazanmak

İnternetten kolay para kazanmanın yollarından biri de reklamları tıklamak veya izlemektir. Bunun için yapmanız gereken sadece bu tarz internet sitelerini bulup buralara üye olmaktır. Ancak birçok dolandırıcı internet  sitesi de olduğu için doğru siteleri bulmak sıkıntı olmaktadır. Bunun için sizlere para kazandıracak en iyi üç tıklayarak para kazanma sitesini araştırdık.

 

Reklamlara tıklayarak para kazanmanın yolları

Online olarak nasıl para kazanabileceğinizi öğrenmek ister misiniz? Doğru adımları atın ve zaman kaybetmeyin. Sizler için araştırma yaptık ve dolandırıcılık yapan bütün internet sitelerini engelledik. Bugün sizlere reklamlara tıklayarak para kazanabileceğiniz en iyi üç internet sitesinden bahsedeceğiz. Bu internet siteleri en azından faturalarınızı ödemenize yardımcı olacaktır. Ancak düzenli bir gelir artışı yakalamak için çalışmanız gerektiğini de unutmamalısınız. Birkaç kuruştan fazlasını kazanmak istiyorsanız tıkla kazan işinizi geliştirmek için stratejilerinizin olması gerekir. Tıklayarak para kazandıran internet siteleri şöyle:

1 – Zapbux ( en çok tavsiye edilen )

2 – Clixsense ( Tıkla Kazan dünyasındaki en eski site )

3 – Probux ( dinamik ve genç )

Aslına bakacak olursanız tonlarca internet sitesi var ancak zaman kaybetmenizi istemeyiz. Sadece bu üç internet sitesine odaklanmanız daha mantıklı olacaktır.

 

Tıkla kazan sitelerinden para kazanmanıza yardımcı olacak ipuçları

1 – Mümkün olduğunca çok internet sayfasına ( yasal olanlar )  kaydolun ve bu internet sitelerinin bedava olduğundan emin olun

Bir tane internet sitesi size para kazandırmaz. Ancak birden fazla internet sitesine kaydolursanız ve yeterli zamanınız olursa fark yaratabilirsiniz.

2 – Reklamlara tıklayın

Reklamlara tıklayın ve daha çok para kazanın. Her internet sitesinin kullanım şartlarını ve gizlilik politikasını okuyun. Sadece kayıt olmak ve hiçbir şey yapmak istemiyorsanız neden üye olasınız ki? Çalışın ve para kazanın. Tıkla kazan işinin ana fikri budur.

3 – Diğerlerinin de üye olmasını sağlayın. Ne kadar çok insanı üye yaparsanız gelirinizde o kadar hızlı bir biçimde artar

İnternet sitesine üye olmadan önce kullanım şartları ve gizlilik politikasını okuyun. Bazı internet sitelerinde reklamlara haftada bir kez tıklayabilirsiniz ve bazılarında da sadece referanslar üzerinden para kazanırsınız. Görevleri tamamlarsanız, sunulan oyunları oynarsanız ve aynı zamanda anketleri doldurursanız daha çok para kazanabilirsiniz. Aslına bakacak olursanız bunlar tercihe ve zamanınızın olup olmadığına bağlıdır. Bazı internet siteleri ekran görüntüsü alarak kazancınızı forumda yayınlamanızı ister. Bu da internet sitesinin yasal olduğunu gösterir.

Yine aynı şekilde kullanım şartları ve gizlilik politikasını dikkatli bir biçimde okumanız gerekir. Ne kadar çok üye yaparsanız o kadar çok para kazanırsınız ve sizin üye yaptıklarınızda aynı şekilde para kazanır. Clixsense gibi internet siteleri referans programı seviyesini sekize çıkaranlara üyelik güncellemesi yapar. Üye yaptığız kişi belli bir miktar para kazandığında sizde otomatik olarak bonus kazanırsınız. Yani ne kadar çok kişiyi referans gösterirseniz o kadar çok para kazanırsınız ve daha az çalışırsınız.

4 – Makale pazarlamasıyla referans linklerinizin reklamını yapın ( bir makale yazın ve bütün linkleri makaleye ekleyin )

Ne kadar çok makale yazarsanız yasal olan tıkla kazan sitelerini bilen ve üye olan insan sayısı da o kadar artar. Bu linkleri Facebook, Twitter, Pinterest ve Stumbleupon gibi sosyal ağlar aracılığıyla da paylaşabilirsiniz. Sosyal ağlar üye çekmenin en etkili yollarından biridir. Bununla birlikte arama motorlarında üst sıralarda yer almak için haftada bir makalelerinizi güncellemeyi unutmayın. Trafik ne kadar çok artarsa üye olan kişi sayısı da o kadar artar. Bu da hızlı bir şekilde para kazanmanız anlamına gelir.

Yukarıdaki linkler en iyi üç tıkla kazan sayfasıdır ve bu sitelere üye olabilirsiniz. Üye olmazsanız araştırma yapmak için zaman harcamanız gerekir ve büyük olasılıkla aynı sonuçlara ulaşırsınız. Umarız ki akıllıca hareket edersiniz ve şimdiden para kazanmaya başlarsınız.

 

Özet

Online olarak para kazanmanın bir sürü yolu vardır ve tıkla kazan siteleri bu farklı yollardan sadece bir tanesidir. İnternetten güvenilir para kazanma yollarını siz değerli okuyucularımız için araştırmaya devam edeceğiz.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir