7 Eşsiz İş Fikri

İş fikrinizin aptalca olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Ancak unutmayın ki deniz makarnasını keşfeden adam şu anda bir milyoner.

En iyi ve en karlı iş girişimlerin birçoğu birçok insanın henüz ihtiyaç duymadığı bir problemi çözen iş fikirleri üzerine kurulmuştur. İşte 7 eşsiz hizmet ve iş fikri:

 

Phusi Scooter

7--essiz-is-fikri-1

Sene 2015 ve Back to the Future filminde gördüğümüz uçan kaykay sonunda gerçek oldu. Bu kendi kendini dengeleyen elektrikli scooterlar vücudunuzun verdiği tepkiyle çalışıyor ve sanki sokaklarda çabalamadan süzülüyormuşsunuz gibi görünüyor.

 

Hello Way, Cilt bakımı teknolojisi

7--essiz-is-fikri-2

Hello Way cilt bakımı rutininizi en iyi şekilde planlamanıza yardımcı olmak amacıyla cildinizle ilgili detayları bulmak için özel sensörler kullanıyor. Ayrıca bu akıllı cilt bakımı çözümünü akıllı telefonunuza bağlayarak cildinizin ihtiyaçlarını yakından takip edebiliyorsunuz.

 

Tobias Becs, Futbol performansçısı

7--essiz-is-fikri-3

Tobias Becs sergilediği performanslar ile geçimini sağlıyor. Dünyanın en iyi futbol freestylerdan biri olan Tobias kalabalıkların önünde numaralarını sergilemek için dünyayı dolaşıyor. Bir sonraki kurumsal etkinliğinizde ortalığı kasıp kavurmak mı istiyorsunuz? Bu futbolcuyu ayarlayın.

Aşağıdaki videoyu izleyerek Tobias Becs hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz:

 

Dahlia Galler, Sahne stilisti

7--essiz-is-fikri-4

Dergilerdeki ve kataloglardaki öğelerin muhteşem görünmesini sağlayan şeyin ne olduğunu hep merak ederiz. Sahne stilisti Dahlia Galler bu sorunun cevabını biliyor. Dahlia Galler gıdadan resmi kıyafetlere kadar en sıradan objeleri bile kamera önünde güzelleştirmeyi başarıyor.

 

Craft & Bloom

7--essiz-is-fikri-5

Craft & Bloom ellerini kirletmek isteyenlerin gidebileceği bir çalışma alanı diyarı. Ahşap işçiliğinden Drink & Draw ( iç ve çiz ) etkinliklerine kadar her türlü faaliyetin gerçekleştirildiği bu yer, Tel Aviv şehir sakinlerinin sanatsal yönlerini ortaya çıkarmalarını sağlıyor.

 

Preg Dance, Egzersiz sınıfları

7--essiz-is-fikri-6

Hamile kadınların birçoğu güvenli ve etkili egzersiz rutinleri konusunda ne yapmaları gerektiğini bilmiyor. Preg Dance, dans neşesi ile hem bedene hem de ruha hizmet eden doğum öncesi antrenmanlarla anne adaylarına hitap eden özelleştirilmiş bir bale sınıfı.

 

Hugo & Celine, Köpekler için dondurma

7--essiz-is-fikri-7

Evet, başlığı doğru okudunuz. Bu dondurmacı hem tadı inanılmaz olan hem de laktoz içermeyen ve şeker ihtiva etmeyen malzemelerin kullanıldığı köpek dostu dondurmalar yapıyor. Hugo & Celine köpeğiniz için harika bir ödül.

 

İlginizi çekebilir

En ilginç iş fikirleri
Yaratıcı ve başarılı iş fikirleri
Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir