Ahşap Laptop Masası

Ahşabın sıcaklığı ve nostaljik görüntüsü şimdi de laptoplarınız için tasarlandı ve ortaya muhteşem güzellikte ahşap laptop masası ortaya çıktı. Metalin soğukluğu malum, hepimiz biliriz nasıl bir malzeme olduğunu. Daha çok yeni bir tasarım olan Ahşap laptop masası güzel ve şık tasarımlar halinde ahşap meraklılarına sunuldu.

Avrupa’da şimdiden yok satmaya başlayan ürünler odalarımızdaki kocaman laptop masalarını gerek bırakmıyor. Standart bir laptop boyutunda tasarlanmış olan ahşap laptop masaları çok ekonomik yer kaplıyor. Evlerimizde kocaman yer açıyor. Özel siparişler olarak da üretilebilen bu sıcacık ahşap sehpalar küçük netbook ve notbooklar için de üretilebiliyor. Üst tarafı standart bir laptop boyutunda ve şeklinde olan sehpaların alt tarafında da mouse ve klavyeyi koyabilecek alan bırakılmış. Laptopunuzu göz mesafenizde olacak şekilde, dilerseniz dizlerinizin üzerine de alabileceğiniz şekilde tasarlanmış olan laptop sehpaları, insanın hayal gücünün sınırları olmadığının canlı bir ispatı.

Ahşap laptop sehpalarına gösterilen ilgi ahşap üreticilerinin ve gerek küçük imalatçı olarak bilinen marangozları gerek büyük üreticiler olan fabrika sahiplerinin de yüzünü güldürüyor. Yurtdışında da üretimi gerçekleştirilen laptop sehpaları yurtdışından daha uyguna ithal edilerek iç piyasaya satışa sunulabilir. Büyük karlar bırakacak olan ithalat işinde Avrupa’dan ya da uzak Doğu’dan ithal etmek suretiyle iç piyasaya iyi karlar bırakacak şekilde satışı yapılabilir. Üretici firmaların ürünleri iç piyasada fiyat olarak yüksek kalabiliyor. Çünkü malzemenin maliyeti, işçinin maaşı, iş yerinin giderleri derken bütün bu etkenler üreticinin ürün fiyatlarına muhakkak yansıyor.

Bazen astarı yüzünden pahalı olan iç piyasa ürünleri yurtdışından ithal edildiği zaman çok daha ekonomik olup iyi karlar bırakabiliyor. Ahşap laptop sehpaları da üreticiler, satıcılar ve dolayısıyla da alıcılar için daha karlı olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir