Anti Aging İşine Başlamak

Bir sürü kadın ve erkek yaşlanmaktan korkuyor. Kırışıklarının ve kaz ayaklarının ( göz kenarındaki kırışıklık ) oluşmasını istemiyor.

Anti aging bugünlerdeki en popüler iş fırsatlarından biri. İşte bazı öneriler:

Anti aging patlama yaşayan sektörlerden biridir. Erkekler ve özellikle de kadınlar yaşlı görünmek istemiyor. Kadınların birçoğu yirmili yaşların ortalarında anti aging ürünler kullanmaya başlıyor. Bugün pazarda kremler, tonikler, yüz temizleme kremleri ve gıda takviyeleri gibi yaşlanmayı geciktirdiğini iddia eden bir sürü ürün var. Kısacası bu pazardaki rekabet oldukça zorlu. Ancak en iyi ürünlere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız korkmanızı gerektirecek bir durum yok.

 

Anti aging işine nasıl başlanır?

Kendi anti aging işinizi kurmak istiyorsanız ilk adımınız plan yapmak olmalıdır. Dikkatli çalışın. Sektördeki insanlarla temas kurun, anti aging işiyle alakalı seminerlere katılın, kaynaklar okuyun ve/veya alın. Bu işe başlamak için yeterli sermayeniz var mı? Yeterli sermayeniz yoksa bankalara kredi başvurusu yapabilirsiniz. En düşük faiz oranını uygulayan bankayı seçin. Faaliyete geçmeden önce ilgili resmi kurumlardan işletme ruhsatı ve izinler alın.

Bu işi online olarak yürütebileceğiniz gibi bir dükkan da açabilirsiniz. Bugünlerde online işler diğer işlere göre daha rahattır. İnternet siteniz aracılığıyla bütün dünyaya ulaşabilir ve 7/24 iş yapabilirsiniz. Pazarlama stratejinizi dikkatli bir biçimde planlamalısınız. Pazarda bir sürü anti aging ürünü vardır ve birçoğu yaşlanmayı geciktirdiğini iddia eder. Eşsiz ve sürüden farklı bir pazarlama stratejisi geliştirdiğinizden emin olun.

Ürünlerinizin modelliğini siz yapın. Ürünlerinizi kendi üzerinizde kullanın. İnsanlar cildinizin yumuşacık ve kırışıksız olduğunu gördüğünde ikna olacaklardır ve ürünlerinizden almak isteyeceklerdir. Arkadaşlarınızdan sizi başkalarına tavsiye etmelerini rica edin. Fısıltı hala en etkili pazarlama yöntemlerinden biridir.

Sosyete pazarlarında ve çarşılarda kiosklar açın. Organizatörlerle temas kurun ve kiosk ücretlerinin ne kadar olduğunu ve ne kadar süreyle kiralayabileceğinizi öğrenin. Yüklü alışveriş yapan müşterilerinize özel promosyonlar sunun. Örneğin 3 anti aging kremi alan bir müşterinize bir şişe bedava anti aging yüz temizleme kremi hediye edin.

Yenilikçi ve kazançlı bir iş kurmak istiyorum diyenlere özel iş fikirlerini ve iştah kabartan yatırım alanlarını araştırmaya devam edeceğiz.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir