Atasun Optik Bayilik (Franchise) Şartları

Ülkemizde sağlık konusunda yapılan yenilemeler ile çok avantajlı durumlar oluşmuştur. Öyle ki özel olarak hizmet veren optik mağazaları için satışlar artmış ve daha fazla kazanç sağlama imkânı doğmuştur. Ülkemizde seçkin markalardan olan Atasun Optik’de bu doğrultuda oldukça iyi bir konumdadır ve giderek artan bir satış potansiyeli bulunmaktadır. Şu an itibari ile 68. Şubesini açan Atasun Optik, bayilik imkânları ile de girişimcilere iş fırsatları sunmaktadır.

2002 yılında Türkiye pazarına giren marka, 50’nin üzerinde ülkede beş bine yakın mağazası bulunan Hal holding ile iş birliği içerisindedir. 2008 yılında gerçekleşen bu ortaklık ile Atasun Optik çok daha fazla kişiye ulaşabilir olmuş ve bu sayede daha da popüler hale gelmiştir.

Bu alanda hizmet vermek isteyen ve Atasun Optik bayisi olmak isteyen kişiler gerekli şartlarına yerine getirerek başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Atasun Optik Bayilik ( Franchise ) Şartları:

  • Mekânın seçimi ve ayrıntılı bir şekilde raporlanması
  • Bu alanda herhangi bir üretimin yapılıp yapılmadığının bilgilendirmesi
  • Yapılacak iş hakkında genel bir bilgilendirme
  • Gerekli belgeler ve prosedürlerin yerine getirilmesi
  • Başvuru sırasında istenen diğer ayrıntılar

Şartlar tam ve net olmamak ile beraber başvuru sırasında kolayca öğrenilebilmektedir. Bu nedenle eğer bu konuda kesin kararlı iseniz firma ile iletişime geçerek ayrıntıları tamamlayabilirsiniz. Gözlük sektörü bilgi gerektirdiğinden bu konuda da kendinizi geliştirmeniz gerekir. Atasun markası adı altında çalışacağınız için gelen müşteriye karşı hizmetiniz oldukça iyi olmalıdır. Aksi takdirde sorunlar ile karşılaşabilirsiniz

Maddi olarak da epey bir masraf gerekebilmektedir. Özellikle mekânın hazırlanması ve dekoru sizin için extra maliyet gerektirecektir. Bunun haricinde anlaşma sırasında bazı ödemeleri yapmanız istenebilir.

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir