Beyond™ by Aerus bayilik fırsatı

Tanım: Beyond by Aerus’un amacı müşterileri için daha sağlıklı ortamlar yaratmak ve müşterilerinin hayatlarını daha iyi ve daha tatmin edici yaşamalarına yardımcı olmaktır. Aynı değerlere ve aynı iş etiğine sahip girişimciler için en iyi bayilik fırsatı olduklarına inanmaktadırlar.

Fırsatlar: dünya genelinde tekli birim, çoklu birim, bölge geliştirme ve master bayi fırsatları

İş türü: bayilik

Minimum yatırım: 30,000 £

Eğitim: var

 

Sağlıklı ve doğal yaşam ortamları yaratmak

Beyond™ by Aerus sıra dışı ve sağlıklı yaşam alanları yaratmak için doğal ve birinci sınıf teknolojileri yenilikçi ve devrimci süreçlerle birleştiren bir şirkettir.

Beyond™ by Aerus’un misyonu basit: sağlık yaşam alanlarından herkesin yararlanmasını sağlamak. Bunu sınıfının en iyisi ürünleri ve hizmetleriyle gerçek çözümler sunarak yapıyorlar. Aynı zamanda etkili doğrudan tüketiciye yönelik bayi modeli müşterinin ürünleri almadan önce denemesine izin veriyor.

 

10 milyar dolarlık ve büyüyen bir pazarın parçası olma fırsatı

Hızla büyüyen sağlıklı yaşam sektörünün lideri olan Beyond by Aerus hayatlarında fark yaratmak isteyen motive girişimcilere eşsiz bir bayilik fırsatı sunuyor. Diğerlerinin daha sağlıklı bir biçimde yaşamasına yardımcı olan girişimciler aynı zamanda kendileri içinde harika bir yaşam tarzı yaratma fırsatı yakalıyor.

300’den fazla bayisi ve eğitimli Aerus sağlıklı yaşam danışmanları olan Beyond by Aerus ailelerinin daha sağlıklı ve güvenli evlerde yaşamalarını isteyen milyonlarca müşteriye yardımcı oluyor. Aynı değerlere ve aynı iş etiğine sahip girişimciler için en iyi bayilik fırsatı olduklarına inanmaktadırlar.

 

Başarı için ihtiyacınız olan her şey

Beyond by Aerus bayilik fırsatı ekonomiktir ve kanıtlanmış bir iş modeli, birinci sınıf eğitim, yenilik ve başarı sunar.

Bu eşsiz bayilik fırsatından faydalanan bayi sahipleri sağlık yaşam kalite uzmanı olurlar. Bu sayede bireylerin ve ailelerin daha rahat nefes almalarına, daha rahat uyumalarına ve daha sağlıklı yaşamalarına yardımcı olurlar.

Güçlü ve proaktif satış geçmişi olan ve aynı zamanda iyi bir iş veya girişimcilik geçmişi olanlar dünya çapındaki birim ve bölgesel geliştirici fırsatlarından faydalanabilir. Kapsamlı eğitim, sistem açılışı, satış, yönetim ve destek hizmetleri sağlanmaktadır.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir