Bu bira yaratıcılığınızı arttıracak!

Problem Solver isimli bira çok fazla içilmediği takdirde yaratıcılığınızın tavan yapacağını iddia ediyor.

Genel olarak bira kalorisi yüksek olduğundan vücut için kötüdür. Karaciğerine zarar verir ve sarhoşluk anında kötü kararların verilmesine neden olur. Bununla birlikte Lean Machine Ale doğru mayalandığı takdirde biranın sağlıklı olabileceğini kanıtlamıştır. Benzer şekilde Problem Solver isimli birada çok fazla tüketmediğiniz takdirde yaratıcılığınızın tavan yapacağını iddia ediyor.

Bira, insanların kendilerini daha rahat hissetmelerine yardımcı olur ve yapılan çalışmalara göre yaratıcı düşünce alkol seviyesi yüzde 0.075’ken ortaya çıkar. CP+B Copenhagen tarafından geliştirilen ve Rocket Brewing Co. tarafından üretilen Problem Solver içicilerin bu noktaya gelmesine yardımcı oluyor. Vücut ölçülerine bağlı olarak herkesin alkol toleransı farklı olduğundan şişenin arkasında ne kadar tüketilmesi gerektiğini gösteren bir şema var. Kilonuza bağlı olarak birayı tükettikçe nerede durmanız gerektiğini gösteren bir ölçek var. Örneğin 60 kiloluk bir kadının yarım şişe içmesi gerekirken 85 kiloluk bir erkeğin yaratıcılık noktasına gelmesi için bütün şişeyi bitirmesi gerekiyor.

Açıkçası o noktaya geldikten sonra da içmeye devam edenlerin yaratıcılık durumunun ne olacağının garantisi yok. Bu kampanya çerçevesinde bölge halkının da katıldığı beyin fırtınası toplantıları yapılıyor.

Tüm dünya üzerinden en yaratıcı iş fikirlerini ve benzersiz fırsatları siz değerli okuyucularımız için araştırmaya devam edeceğiz.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir