Cafe Crown Bayilik Şartları

Kahve denilince akla mis kokusu ve yoğun kahve tadıyla ilk gelen isim olan Cafe Crown bayilik şartları arasında reklam için ayrılması gereken oran sadece yüzde beş. Oldukça kabul edilir bir yüzde ile kahve keyfini pek çok noktaya yaymaya çalışan marka zaten dünya çapında ünlü ve başarılı bir marka. Kahve kültürünün keyfinin ülkemizde gelişmesini ve yayılmasını sağlayan Cafe Crown bayilik şartları oldukça cazip. Yatırım maliyeti 30.000 dolar olan sevilen marka, bayilik paketlerinin içeriğini şu şekilde belirledi.

Bayilik mekanı markanın kendisine ait konsept ve dekorasyonla hazırlanarak, bir ay boyunca kendi profesyonel ekibi tarafından işletilecek ve sonra bayilik alan kişiye devredilecek. Bu uygulamanın amacı isimlerine bayiler üzerinden de olsa ufacık bir leke sürmemek. İşinde profesyonel olan ve evrensel bir vizyona sahip olan marka, işi hiç bilmeyen birine bayilik verdiği taktirde tecrübesizlik nedeni ile ismini riske etmek istemediği için bir ay kadar süreyle bayilerin kendi ekiplerini de eğiterek ve işin püf noktalarını göstererek markayı kendilerine teslim edecekler.

Bu şekilde gıda sektöründe bayilerinde işe hakim olmaları sağlanmış olacak. Bir koşul daha var ki işletmeyi bayilerin kendilerinin yönetmesi. Bayilerin işin başında durması koşulu var. Dünyaca ünlü bir marka olan ve lezzeti ile kendini yılla önce kanıtlamış olan ve bugün hala en çok sevilen ve tercih edilen marka olan Cafe Crown bayilik konusunda gösterdiği titizlik konusunda oldukça haklı. Alınan bilgiler doğrultusunda kısa sürede bayilik sistemini bitirecek olan markanın bayiliğini düşünenlerin elini çabuk tutmasında fayda var. Kahve markaları arasında en güvenilir isim olan ve lezzeti dolayısıyla en çok tercih edilen markanın bayilik için talibi çok. İlgilenenlere bildirilir.

Yorumlar

Bir Yorum da Sen Bırak
  1. Bu konuyla ilgili nasıl ? ve kiminle irtibat kurabilirim ? yatırım maliyeti 30.000 $ uygun ama bana biraz düşük geldi.Sadece bu harcamayla kalmıyordur herhalde..çünkü benzer markalar çok yüksek rakamlara sadece isim hakkı alıyorlar

  2. Uzun bir süredir yapacağım bir iş arıyordum.cafe crown Piyasası olan güvenilir bir marka. Sizinle çalışma ayrıcalığını yaşamak, birlikte güçlü bir kar ortaklığı yaratmak adına bayiiniz olmak istiyorum. İzmir’de birçok şube açmak bizim elimizde.

  3. sizle çalışmayı ve bu ailenin bir ferdi olmayı çok istiyorum fakat tam detaylı bir anlatım ve yazılım acıklama sahibi olamadım bu konuyla ilgili geniş bir konsepte sahip olmayı ve bu aileye katılmayı istiyorum birlikten kuvvet doğar 0532 696 87 53 ramazan çalışkan

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir