Cep Telefonu Şarj Eden Çanta

Cep telefonu şarj eden çanta Vodafon işbirliği ile Londra moda haftasında tanıtıldı. Richard Nicoll tarafından tasarlanmış olan çanta, akıllı telefonları şarj edebiliyor. Cep telefonu şarj eden çanta sayesinde cep telefonlarının şarjının bitmesi ya da az kalması artık problem olmaktan çıkıyor. Led aydınlatmasına da sahip olan çanta, Iphone, Blacberry ve Android işletim sistemi olan her hangi bir cihazı şarj edebiliyor.

Çantanın cebine yerleştirilen kablo sayesinde telefonlar ve tabletler iki gün süreyle şarj edilebiliyor. Bunun için yapılması gereken şey, çantayı evde şarj etmek oluyor. Bu kadar kolay ve kullanışlı olan çantayı evde şarj etmek yeterli oluyor. Böylece telefonunuzun ya da tabletinizin şarjı bittiğinde her nerede olursanız olun, şarj cihazı ya da priz aramanıza gerek kalmadan, şarj cihazınız elinizin altında oluyor. Evde şarj ettiğiniz çanta en az iki gün boyunca size akıllı telefonunuzu ya da tabletinizi şarj etme imkanı sunuyor.

Oldukça etkili ve cazip bir tasarıma sahip olan çanta Londra moda haftasında büyük ilgi gördü ve hanımların beğenisini topladı. Böyle bir tasarım varken, her hanım da çanta kullanıyorken zannediyoruz ki bundan sonra alınacak çantalar mutlaka şarjlı tercih edilecektir. Günümüz itibariyle tablet, Iphone ve Blackberry cihazları kullanan hanım sayısı hiç de azımsanmayacak oranda. Dünyadaki tabletlerin çoğunlukla sahipleri iş kadınlarıyken bu çanta onlar için oldukça cazip olacaktır. Hali hazırda bir çanta mağazanız varsa bu çantayı ürünleriniz arasında bulundurmayı sakın ihmal etmeyin çünkü yakın zamanda hanımlar tarafından en çok sorulacak çanta modellerinden olacak. Hanımlara yönelik hizmet veren mağazalarda satışı yapılabilecek olan şarjlı çanta sayesinde mağaza satışlarında da önemli oranda artış olacağı kesin.

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir