Coca-Cola sinema izleyicilerini sessiz olmaya teşvik ediyor!

Aslına bakacak olursanız bu çoğumuzun karşılaştığı bir senaryo. Film izlemek için para öderiz ve sinema keyfimiz çalan bir telefon veya yemek gürültüleri yüzünden mahvolur. Coca-Cola izleyicilerin film esnasında sessiz olmalarını sağlamak için eğlenceli bir fikre imza attı.

Saatchi & Saatchi Denmark iki tür film hazırladı. Birinci film yani Gangster’da canlı canlı gömülen bir polisin yanında bir kadın patlamış mısır yiyor. İkinci film yani Slurp’da bir aşk sahnesi bir anda beliren ve höpür höpür içeceğini yudumlayan bir sinema izleyicisi tarafından kesiliyor. İki filmde “ film esnasında gürültü yaparsanız siz de filmin bir parçası olursunuz” sloganıyla noktalanıyor.

Slurp’da, yaratıcı ekip insanları film öncesi gizlice görüntüledi ve bu görüntüleri dijital olarak sahte film fragmanına montajladı. Kreatif yönetmen Jason Mendes’e göre bu tarz bir çalışmayı hazırlamak hiç de kolay değildi çünkü hata yapmamak için kapsamlı bir ön hazırlık yapıldı ve fazlasıyla hızlı bir yayına hazırlık süreci yaşandı.

Kampanyayı görmek için aşağıdaki videoları izleyebilirsiniz:

coca-cola-kampanya-3 coca-cola-kampanya-4 coca-cola-kampanya-5 coca-cola-kampanya-6 coca-cola-kampanya-7

coca-cola-kampanya-8 coca-cola-kampanya-9 coca-cola-kampanya-10 coca-cola-kampanya-11 coca-cola-kampanya-12
coca-cola-kampanya-15 coca-cola-kampanya-16

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir