Çok Fonksiyonlu Kirpi Tarak

Tarak, gerekli ve pratik bir bakım aletidir. Ancak tarağın bazı mühendislik kusurları vardır.Tarağın potansiyeli şu zamana kadar heba edilmiştir. Ve günümüzün modern, mobil ve çok görevli dünyasında taraklar daha fazlasını yapmalıdır.

Tarağınızla saçlarınızı düzeltseniz, daha sonra tarağınızla bir soda açsanız ve videolar izlemek için tarağınızla akıllı telefonunuzu destekleseniz harika olmaz mı?

Buklelerinizi yumuşatmak, mobilyanızın gevşek vidasını sağlamlaştırmak ve daha sonra başarınızı kutlamak için bir soda açmak istemez misiniz?

Zootility tarafından geliştirilen kirpi tarağın ardındaki fikir de tam olarak budur.

Tarak ve şişe açacağı olarak kullanılan paslanmaz çelik kirpi tarağın akıllı telefonları desteklemek için iki destek çubuğu var. Aynı zamanda tarak chip clip, İngiliz anahtarı ve tornavida olarak da kullanılabiliyor.

Piyasada bir sürü çoklu alet var ancak kirpi tarak acayip tasarımı, hafif ve ince profiliyle bonus puanları toplamayı başardı.

Zootility mühendisi Jenna Hight ürünle ilgili şunları söylemiştir: “Hadi ama bu bir kirpi ve müthiş. Ne kadar güzel ve sevimli olduğuna bir bakın”

Bu yaratıcı tasarım hakkında detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Tüm dünyadan en ilginç tasarımları ve yaratı iş fikirlerini siz değerli okuyucularımız için araştırmaya devam edeceğiz.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir