Dekoratif Vazo

Oldukça ilginç ve değişik bir tasarım olan dekoratif vazo hem şık, hem de sıra dışı bir ürün. Bir tek üründe iki ayrı kullanım sağlayana tasarım, üflemeli borosilikat camdan yapılmaktadır. Büyük bir işçilik ve özenli bir çalışmanın ürünü olan dekoratif vazo bulunduğu her mekâna şıklık ve hoşluk katma konusunda da kusursuz. Eşsiz bir ürün olan bu değişik ürün çok titiz ve özenli bir yöntemle üretilerek satışa hazır hale getiriliyor. Hediyelik eşya olarak da çok rahatlıkla kullanılabilecek olan bu eşsiz tasarım, evlerimiz, ofislerimizi, yazlıklarımızı süsleyebilecek nitelikte ve estetikte.

İstenirse bir vazo olarak kullanılabilecek olan iki amaçlı ürün, dışında kaplı olan ve kocaman bir bardak gibi görünen cam ters çevrildiğinde, dekoratif bir aksesuar olarak da kullanılabilir. Adeta bir kök gibi duran ürün iki parça olarak tek bir üründe sunulmuş. Büyük bir bardağın içinde, incecik bir kök gibi duran renkli camlardan yapılan ürün, düz kullanıldığı taktirde bir vazo görevi görürken, ilginç ve renkli tasarımı ile ters çevrildiği vakit şık ve ilginç tasarıma dönüşen bir aksesuar olarak da kullanıma uygun.

Geniş ve zengin bir hayal dünyasının ürünü olan evlerde, iş yerlerinde, yazlıklarda, eş dost ziyaretlerine giderken hediye olarak kullanılabilecek olan dekoratif ürün, ticaret hayatına da kolaylıkla yön verebilir. Ticaret sektörüne kolaylıkla iştirak edebilecek ve büyük ilgi görecek ürün sayesinde ister ithalat ister ihracat yapılabilir. Ya da sadece iç piyasada dekoratif ev ürünleri satan mağazalarda, hediyelik eşya dükkânlarda, alışveriş mağazalarında hatta çiçekçilerde bile kolaylıkla satılabilir. Üstelik belli bir hedef kitlesi de olmadığı için satış alanı ve alıcı kitlesi çok geniş. Bu da ticaret hayatında oldukça avantajlı bir durum olduğu için bizden söylemesi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir