Dünyanın İlk Otomatik Diş Fırçası Amabrush İle Dişlerinizi Sadece 10 Saniyede Temizleyin!

Yeni iş fikirlerini kitle fonlama ile hayata geçirmeyi uman girişimcileri araştırmaya devam ediyoruz. Dişlerinizi yalnızca 10 saniyede temizleyerek plaklardan arındıran bu tuhaf otomatik diş fırçası, her yıl banyoda harcadığınız saatlerden tasarruf etmenizi sağlayabilir.

Görüntüsü kıllı bir ağız koruyucusunu andıran Amabrush, yaratıcılarına göre diş macununu dişlere dağıtarak ağzın her noktasını temizleyebiliyor. Fırçayı kullanmak son derece basit. Temizlik sürecini başlatmanız için fırçayı ağzınıza yerleştirmeniz ve bir düğmeye basmanız yeterli. Sistem, 3.40$ bedelindeki ve ömrü bir aylık olan özel diş macunu kapsülleri kullanıyor.

Amabrush’ın yaratıcıları fırçanın bakteri dirençli silikondan üretildiğini ve iki tarafında da 3 boyutlu kıllar bulundurduğunu belirtiyorlar. Otomatik diş fırçasının üreticilerine göre, fırça hem hiçbir diş eti rahatsızlığına yol açmayacak kadar yumuşak, hem de dişlerinizi temizleyecek kadar sert.

Ayrıca diş fırçasının üretim malzemesi esnek olduğu için erkek ve kadınların ağzına sığabilecek tek bir standart boyu bulunuyor.

 

Otomatik diş fırçası Amabrush nasıl çalışıyor?

1. Kullanıcı diş fırçasını ağzına yerleştirip fırçanın önündeki düğmeye basıyor.

2. Fırça diş macununu dağıtmaya ve titremeye başlıyor.

3. 9.5G büyüklüğünde güçlü titreşimler göndermeye başlayan fırça, farklı algoritmalar kullanarak titreşim dalgalarının şiddetini değiştiriyor.

4. Dişler on saniye içinde tamamen temizleniyor.

Başarılı bir iş fikri olan otomatik diş fırçasının çalışma sistemi hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki tanıtım videosunu izleyebilirsiniz:

Amabrush’ın yaratcıları kitle fonlama sitesi Kickstarter’a verdikleri röportajda: “Klasik diş fırçalarıyla kıyasladığımızda, Amabrush 10 saniye gibi kısa bir süre içinde çok daha başarılı bir iş ortaya çıkarıyor” diyor.

“Eğer dişlerinizi standart bir diş fırçasıyla hekimlerin dediği gibi 120 saniye boyunca fırçalarsanız, her diş yüzeyi sadece 1.25 saniyeliğine fırçalanmış oluyor. Amabrush ise bütün diş yüzeylerinizi 10 saniye boyunca fırçalıyor.”

Ürünün yaratıcılarına göre, Amabrush’tan etkili sonuçlar elde edebilmeniz için fırçayı her iki veya üç ayda bir değiştirmeniz gerekiyor.

Yaklaşık 90$ bedelindeki otomatik diş fırçasının 2017’nin Aralık ayında satışa sunulması planlanıyor.

 

İlginizi çekebilir

Lezzetlendirilmiş gurme kürdanlar
Dişleri çürütmeyen şeker üretildi!

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir