Enerji Sektöründe Kazançlı Bayilik Fırsatı

Gelişmekte olan ülkelerde görülen hızlı nüfus artışı ve sanayileşme beraberinde enerji kaynaklarına duyulan ihtiyacı artırmıştır. Enerji tüketimiyle sosyal kalkınma arasında doğrusal bir orantı vardır. Fakat bu orantı beraberinde enerji kaynakları sorununu da getirmiştir. Çünkü ülkelerin kullanmış oldukları enerjilere bakıldığında bunların çoğunun yenilenemeyen enerjiden oluştuğu görülmektedir. Uzmanların görüşüne göre yenilenemeyen bu enerji kaynaklarının kısa bir zaman içerisinde biteceği öngörülmektedir. Buda başta Türkiye olmak üzere pek çok ülkenin ileride büyük bir sorunla karşı karşıya kalacağının apaçık göstergesidir. Bu nedenle içlerinde ülkemizin de bulunduğu birçok ülke mevcut enerji rezervlerini daha tasarruflu kullanarak bu rezervlerin kullanım ömrünü uzatmak istemektedir.

12835039_1684478771834970_690141985_n

Bu nedenle enerjide tasarruf pazarı hızlı bir şekilde büyümektedir. Birçok büyük firma bu pazarda yer almak için çalışmalar yapmakta ve yatırımlarını bu alana kaydırmaktadırlar. Türkiye’de bulunan Titisi Teknolojide bu firmalardan birisidir. Dönemin mevcut şartları içerisinde yaşanan bu sorunları çok yakından takip etmekte olan Titisi bu doğrultuda tasarrufun ne kadar gerekli olduğunun farkında olan ve bunu kendisine şirket politikası olarak benimsemiş bir firmadır. “Tasarruf cimrilik değil geleceğe yatırımdır.” Sloganı ile Türkiye’nin her noktasında tasarrufu hayata geçirmek için çalışmalar yürütmektedir. Yatırımcılarına bayilik sistemi sunarak bu sektörde var olmalarını sağlamaktadır. Bunun için her şehirde bir ana bayi mantığı ile şuan da 68 şehir de 400 e yakın alt bayilik ile aktif olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Sadece elektrik tasarrufu üzerine değil yakıt ve doğalgaz tasarrufunun da ne kadar önemli bir konu olduğunun farkında olan Titisi ana bayilikleri aracılığı ile bu hizmetlerini tüm illere yayma politikası gütmektedir. Türkiye ekonomisinde yeni bir pazar oluşturan Titisi gerek ürünlerinin kalitesiyle gerekçe yatırımcılarına sunmuş olduğu fırsat ve kolaylıklarla yeni bir iş kurmak isteyen pek çok insana kazançlı bir sektör sunmaktadır. Bayisi ile birlikte kazanma politikası ile hareket eden Titisi gelecekte var olmak isteyen tüm yatırımcılar için cazip bir fırsattır.

titisi

 

NEDEN BU SEKTÖRDE İŞ KURMALISINIZ ?

 1. Türkiye’de birçok sektöre baktığımızda pazar payı hızla azalmaktadır.
 2. Tasarruf sektörü ise her geçen gün hızla artmakta hızlı bir şekilde yükselmektedir.
 3. İnsanoğlu yeni teknolojik ürünler üretirken enerjiye daha çok talep duymakta dünyanın enerji rezervleri hızla azalmaktadır.
 4. Dünyada enerji savaşları başlamış önümüzdeki 100 yıl enerji daha çok pahalı hale gelecektir.
 5. Ülkemiz enerjiyi dışarıdan ithal etmekte olduğu için Türkiye’de her 10 kişiden 9 kişisi enerjiden tasarruf sağlamak istemektedir.
 6. Türkiye’de tasarruf alanında pazar hızla büyümekte bu alanda iş kuran yer alanlar geleceğin kazançlı işine sahip olacaklardır.

 

Titisi Bayisi Olmanın Avantajları

Kolay bayilik sistemi:

 • Titisi bayii adaylarından diğer firmaların talep ettiği bayilik bedeli,teminat,reklam katkı payı,aylık satış kotası,cirodan pay gibi uygulamalarda bulunmamaktadır.
 • Bayilerine sektörde kazandırmak için kolay bayiilik sistemi uygulamaktadır.12,500 tl sermaye ile Titisi bayisi olabilirsiniz.

Fiyat koruma programı:

 • FİYAT KORUMA PROGRAMI olmayan bir bayilik sisteminde isteyen istediği fiyattan ürünleri satacaktır. Bu da iç rekabeti oluşturacaktır.
 • Titisi bayiliğinde ise fiyat koruma programı uygulanmaktadır.
 • Tüm Türkiye’de tek fiyat satış politikası uygulandığı için kazancınıza kazanç katmış olursunuz.

Bayi koruma programı:

 • Titisi bayisi olduğunuzda bulunduğunuz lokasyondaki tek yetkili siz olursunuz.
 • Böylelikle bölgenizdeki kazançtan yalnızca siz faydalanırsınız.

Müşteri memnuniyeti:

 • TİTİSİ Türkiye’de hiç bir firmanın uygulamadığı müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.
 • Garanti süresince kullanıcı hatası dahil olmak üzere bire bir değişim uygulayarak sizlerin daha çok müşteriye ulaşmanızı sağlar.

İyi bir pazarlama projesi:

 • Pazarda uzun süre kalabilmek ve sektörde hakimiyetinizi devam ettirebilmek için müşteri portföyünüzü iyi tanımalı ve ihtiyaçlarına karşılık verebilmelisiniz.
 • Titisi sizlerin yeni girdiğiniz işinizde hızlı kazanabilmek için iyi bir AR-GE çalışması ile doğru bir pazarlama projesi sunmaktadır

Bayilik Başvurusu ve Detaylı Bilgi Almak İçin

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir