Eski halk otobüsünü muhteşem bir gece kulübüne dönüştüren Rus girişimciler

İster inanın ister inanmayın ama St. Petersburg’daki en olaylı partiler bir otobüste yapılıyor. Barbus Maxi tamamen gece kulübüne dönüştürülen türünün tek örneği bir otobüstür. Dans pisti, bekleme salonu, barı ve hatta tuvaleti olan Barbus Maxi Rusya’nın en büyük ve en pahalı parti otobüsü.

Barbus bundan önceki hayatında eski bir Ikarus 280 toplu taşıma aracıydı. Birkaç Rus girişimci onun hayatına yeni bir soluk getirmeye karar verdiler. İçini tamamen söktüler ve sadece iskeletine dokunmadılar. Daha sonra, dışını pin-up modellerinin siyah ve beyaz görselleri ile kapladılar. İç kısım pop-art teması ile tasarlandı.

parti-otobusu-1

Otobüsün içindeki alan sınırlıydı ancak girişimciler herhangi bir gece kulübünde olan bütün unsurları bir şekilde koymayı başardılar – profesyonel ışıklandırma, sırtları yüksek deri koltuklar, televizyonlar, duman makinesi, havalandırmalar ve aynalı tavan. Vintage bir görüntü vermek için bir çift vintage duvar telefonu ve tam donanımlı DJ mixerı da var. Bu dar alanı akıllı bir şekilde kullanmayı başardılar. İçeceklerin konulduğu iki büyük buzdolabı ise oyma meşe büfeye ve ahşap sandığa yerleştirildi.

parti-otobusu-8

Barbus Maxi, her gece St. Petersburg caddelerini geziyor, yol boyunca müşteriler alıyor ve onları bir sonraki durağa kadar eğlendiriyor. Seyahat etmenin en havalı yollarından biri gibi görünüyor!

parti-otobusu-2

parti-otobusu-3

parti-otobusu-4

parti-otobusu-5

parti-otobusu-6

parti-otobusu-7

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir