Evde Boncuk Yaparak Para Kazanma

Takılar her bayanın her zaman ilgisini çekmiştir. Bayanlar gün içinde şıklıklarını takılar ile tamamlamışlardır. Bu yüzden takılar bayanların vazgeçilmez aksesuarlarıdır. Takılar giyilen kıyafete ve gidilecek yere göre tercih edildiğinde kendilerini çok güzel şekilde göstermektedirler. Sade bir bluz ile takılan bir inci kolye kıyafeti ağır bir konuma getirecektir. Bu nedenle neyi ne zaman kullanılacaklarına çok dikkat etmeleri gerekmektedir. Renk uyumu da takılarda dikkat edilmesi gereken başka bir noktadır.

Çoğu bayan çalışmak, kendi parasını kazanmak ister. Ancak hamileliğinde ya da sonrasında işinden mecbur ayrı kalmak zorunda kalır. Daha sonra işine geri dönmesi oldukça zor bir hale gelmektedir. Çünkü çocuk ile bayanın omzuna daha fazla yük binmiş olur. Çocuk büyümeye başladığında okulu olacaktır ve bunun ile ilgilenecek bir büyüğe ihtiyacı olacaktır. Bunun için bir bakıcı tutulabilir. Ancak tanınmayan birine ne kadar güvenilebilir? Bu yüzden çoğu anne çocuğunu işlerine tercih etmektedir.

Oysaki evde kaldıklarında boş zamanlarını evde takı tasarımı, boncuk yaparak geçirebilirler. Bu sayede az da olsa bütçelerine bir katkı sağlamış olurlar. Bu sayede kendilerini daha mutlu hissederler.

Evde takı tasarımı, boncuk yaparak bayanlar hem en sevdikleri aksesuarlar olan takılar ile uğraşıp aynı zamanda bütçelerine katkıda bulunmuş olacaklardır. Bunu yaparken evden ayrılmak zorunda kalmamaları bu işin bir başka artısıdır. Bu iş ile uğraşırken aynı zamanda çocuğu ile ilgilenebilir. Çocuğunu okula götürüp, okuldan alabilir ve eve geldiğinde derslerinde yardımcı olabilir. Bayanların sorumlulukları yalnızca çocuk ile bitmemektedir. Evin toplanması, yemek gibi çoğu işi de bayan yerine getirmektedir. Bu sorumluluklarını sorun yaşamadan, evinden ayrılmadan bu işi yerine getirerek de rahatlıkla yapabilir. Bunun için çok fikre de ihtiyacı yoktur. Hangi rengin hangisi ile uyumlu olduğunu ve hangi taşların neler ile uyum sağlayacağını bilmek yeterlidir.

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir