Yemek Yaparak Para Kazanma Yolları

El lezzetinize güveniyor, mutfak becerileriyle donatıldığınıza inanıyorsanız yemek yaparak para kazanabilirsiniz. İster eğitimli bir profesyonel, ister mutfak meraklısı biri olun fark etmez, sektörün ne denli farklı ve karlı iş fikirlerini bünyesinde barındırdığını görünce sizler de gözlerinize inanamayacaksınız.

Bu yazıda evde yemek yaparak para kazanabileceğiniz 15 farklı iş fırsatından bahsedeceğiz.

Leziz yemeklerinizi karlı bir iş fırsatına dönüştürmeye hazır mısınız?

O halde yazımızı okumaya devam edin.


Yemek Yaparak Nasıl Para Kazanılır?

1) Aşçılık eğitimleri verin.

Yetenekli bir şefseniz veya özel bir mutfak konusunda uzmansanız, uzmanlığınızı mutfak sevdalısı insanlarla paylaşarak para kazanabilirsiniz.

İşin en güzel yanı ise eğitim verme konusunda farklı alternatiflere sahip olmanızdır.

Dilerseniz yüz yüze eğitim verebilir, bu sayede hem öğrencilerinizle bire bir zaman geçirir hem de öğrenme deneyimlerine kişisel bir dokunuş kazandırırsınız. Bu, özellikle eğlenceli bir aktivite yapmak ve baş başa zaman geçirmek isteyen çiftler için harika bir seçenek olacaktır.

Yüz eğitimin yanı sıra Skype veya Zoom üzerinden çevrim içi ders vermeniz de mümkündür. Bir diğer seçenek ise video içerikleriyle donatacağınız bir e-kurs oluşturmaktır. Böylece, içeriklerinizi tek seferde oluşturur, dünyanın her yerinden müşterilere tekrar tekrar satabilirsiniz.


2) Bir yemek blogu açın.

Blog sayfası oluşturmak ve yemek pişirme konusundaki uzmanlığınızı aynı kafa yapısına sahip insanlarla paylaşmak yemek yaparak para kazanmanın bir diğer yoludur.

Ancak, internette pek çok blog sayfası mevcut olduğundan, rekabetin bir hayli sert olabileceğini aklınızdan çıkarmamalısınız. Durun, hemen paniğe kapılmayın. Yapmanız gereken tek şey blogunuzu benzersiz veya eğlenceli hale getirmenin bir yolunu bulup rakipleriniz arasından sıyrılmaktır.

Blog açmaktan tutun da gönderi yazımına en önemlisi de tutarlı bir takipçi kitlesi yaratmaya kadar pek çok konu için çaba sarf etmeniz gerekeceğini de unutmayın-özellikle de başlangıç aşamasında.

Tüm bu işleri başarıyla hallettiğinizde ise reklam gelirleri ile bağlı kuruluş pazarlama linkleri üzerinden veya yemek kitabı ya da eğitim içeriklerinizin satışından kayda değer miktarda bir gelir elde edebilirsiniz.

Blog sayfaları aracılığıyla yılda altı hatta yedi haneli rakamlara ulaşabilmeyi başarmış tonlarca blog yazarı olduğunu biliyor muydunuz? Bu gerçeğin sizi harekete geçirecek güçlü bir motivasyona dönüşmesini umuyoruz.

Unutmadan… Yemek yaparak para kazanmak için hangi yolu seçerseniz seçin, temel pazarlama stratejilerinizden biri mutlak surette blog sayfası açmak olmalıdır- unutmayın, blogunuz sayesinde kendinizi geniş kitlelere tanıtma fırsatına sahip olacaksınız.


3) Bir yemek kitabı çıkarın.

Bir yemek kitabı yazmak, yayınlamak ve nihayetinde satışa sunmak zor bir işmiş gibi görünebilir.

Aslında bu iş hiç bu denli kolay olmamıştı-dijital dünyaya ve teknolojiye ilişkin gelişmeler göz önünde bulundurulduğunda işlerin nasıl kolaylaşabildiğini anlamanız zor olmayacaktır.

Yemek pişirme konusunda usta olduğunuza inanıyor musunuz? Peki, tarifleriniz yoğun bir rağbet görüyor mu? O halde bildiklerinizi özenle hazırlanmış bir yemek kitabında bir araya getirebilir, hayranlarınıza satmayı düşünebilirsiniz. Geniş bir kitleye hitap ettiğiniz ve aktif olarak kullandığınız bir sosyal medya hesabınız da varsa, bu işe rakiplerinizden bir adım önde başlayacaksınız demektir.

Unutmayın, Amazon vb. şirketler, kendi kitaplarını yayınlamak isteyen yazarlara özel hizmetler sunmaktadır. Dememiz o ki yemek kitabı çıkarma fikri hoşunuza gittiyse beklemeniz için hiçbir sebep yok.


4) Yemek kanalı açın.

YouTube, bildiklerinizi başkalarıyla paylaşmak için kullanabileceğiniz bir diğer platformdur.

Siz de YouTube üzerinden yemek kanalı açar, sağlam bir takipçi kitlesi oluşturmayı başarırsanız, kayda değer bir pasif gelir akışı oluşturabilirsiniz.

Kanalınızda yemek pişirmeye ilişkin ipuçları, yemek hazırlama videoları veya nadir bulunan/ benzersiz malzemelerle alakalı özel bölümler gibi insanların izlemekten keyif alacağı içerikler oluşturmaya odaklanmalısınız.

İçeriklerinize esprili veya eğlenceli bir hava katmanız, abone sayınızı artırmak ve sadık bir izleyici kitlesi oluşturmak için elzemdir.


5) Unlu mamuller satın.

Pasta yapmak benim işim diyorsanız, arkadaşlarınıza, ailenize, yerel fırınlara, kafelere ve restoranlara satmak üzere unlu mamuller pişirmeyi düşünebilirsiniz.

Çoğu insan müdavimi oldukları fırınlarda satılan ürünlerin söz konusu işletmeler tarafından üretmediğinin farkında dahi değildir. Halbuki fırınlar genellikle tatlılar ile unlu mamullerini farklı yerel kaynaklardan satın alırlar. Neden bir kaynak da siz olmayasınız?

Ayrıca, ürünlerinizi yaşadığınız şehrin işlek bir noktasında veya pazarlarda kuracağınız bir stant üzerinde satabilir, bu yolla sizi alıcılarla buluşturacak güçlü bağlantılara da ulaşabilirsiniz. Nihayetinde ise satış sürecinin ağır yüküyle uğraşmaksızın doğru kişilere ulaşır, adınızı rahatlıkla duyurursunuz.


6) Ev yapımı reçel, jöle ve marmelat satışı yapın.

Taze meyvelere rahatça ulaşabiliyorsanız, elinizdeki malzemeleri değerlendirip reçel, jöle, sirke veya marmelat yapımında kullanmayı deneyebilirsiniz.

Ürünlerinizi doğrudan tüketicilere satabilir, işleri büyütür büyütmez perakendecilere ve yerel fırınlara sunabilirsiniz.

Bu ürünler harika birer hediye olmaya da müsaittir, bu nedenle onları ev yapımı ürünler satan mağazalara pazarlamayı da düşünebilirsiniz.


7) Yemek hazırlama hizmeti sunun.

Günümüzde aktif bir iş hayatı olan kişi veya ailelerin kusursuz bir sofra hazırlayamayacak denli meşgul olmaları sıklıkla rastlanan bir sorun  Şayet evde yemek yaparak para kazanmak istiyorsanız, bu kişilere has bir yemek hazırlama hizmeti sunabilirsiniz.

Ne tür yemekler hazırlayacağınız tamamıyla size bağlıdır-ki söz konusu yemek olduğunda alternatifiniz bol olacağından ne tür bir hizmet sunmak istediğinize kendiniz karar verebilirsiniz.

Hizmetinizi,  pişmiş ürünleri daha önceden belirlenmiş bir saatte teslim etmek suretiyle sunabileceğiniz gibi müşterilerinizin yemeği hızlı bir şekilde hazırlamasını sağlayacak bir malzeme seti oluşturmayı da tercih edebilirsiniz.

Sabit bir menü belirleyebilir ya da müşterilerinizin kendi menülerini oluşturmasına müsaade edebilirsiniz. Seçim sizin.


8) Aşçılık/Yemek odaklı bir Instagram hesabı açın.

Yemek söz konusu olduğunda öncelikle gözün doyurulması esastır.

İnsanlar hoş restoranlarda yemek yemediği veya taze malzemelerle yemek yapmadığı zamanlarda dahi mükemmel yemeklere ait fotoğraflara bakmaktan vazgeçmezler-dahası bu aktiviteden zevk alırlar.

Instagram, insanlara bu keyfi yaşatmaya en uygun platformlardan biri olup sağlam bir sosyal medya takipçisi oluşturmak isteyen aşçılar için mükemmel bir platformdur. Burada takipçi kazanmanın yanı sıra, sponsorlu gönderiler ve bağlı kuruluş pazarlaması aracılığıyla da para kazanabilirsiniz.


9) Yemek yarışmalarında katılın.

Yemek pişirme yarışmaları denince akla ilk gelen genellikle MasterChef vb. popüler televizyon programlarıdır.

Bu programların kazananları büyük ödüllerin sahibi olsa da çok daha küçük, yerel yarışmalarına katılarak da ödül kazanabilirsiniz.

Zaten aşçılık işinde yeniyseniz, işe yerel etkinliklerle başlamalı, bu süreçte mutfakta ustalaşmaya odaklanmalısınız.

Tecrübe ve ün kazandıkça büyük çaplı organizasyonlara dahil olabilir, daha büyük ödüllerin sahibi olabilirsiniz.

Yarışmalar, para veya ödüllere ek olarak, yemek sektöründe bilinirlik kazanma ve kendinizi pazarlama fırsatı da sunacağından kariyerinizi olumlu etkileyecektir.


10) Haftalık/günlük menü belirleyin.

Günümüzde yetişkinlerin en büyük dertlerinden biri de  “Bu akşam ne yiyeceğiniz?” sorularına cevap aramak gibi günlük detaylardan kaçınmaya çalışmaktır.

Ancak, ne kadar uğraşsanız da gerçeklerden kaçamaz ve çoğu zaman kendinizi arka arkaya üç gece boyunca pizza yer halde bulursunuz. Üstelik bu gerçeğin farkında dahi olmadan! Böylesi bir seçim çocukları mutlu etse de yetişkinlerin çoğu için huzursuzluk sebebidir-zira bizler öğünlerimize çeşitlilik katmayı-hatta mümkünse sağlıklı beslenmeyi- tercih ederiz.

İşte siz tam da bu noktada devreye giriyorsunuz.

Nasıl mı?

Deneyimli bir aşçı olarak ailelerin haftalık yemek menülerini planlayacaksınız.

Müşteriler, planlanmış öğünleriniz sayesinde hem kendileri hem de sevdiklerine özel harika seçeneklere sahip olacak, en güzeli de dengeli beslenme alışkanlığı geliştirebilecekler. Harika değil mi? Üstelik bu sayede bütçe bilincine sahip insanların, buzdolabında unutulmuş, dolayısıyla da bozulma olasılığı yüksek gelişigüzel malzemelere harcama yapmaktan kaçınmasına da yardımcı olabileceksiniz.

Daha ne olsun!


11) Farklı/niş tatlar sunun.

Nadir bulunan bir ürünü veya özel bir yemek çeşidini nasıl pişireceğinizi biliyor musunuz?

Bu yetenek, size fahiş miktarlar kazandıracak, mükemmel bir iş fırsatına dönüşebilir.

Örneğin, eğitimli bir pasta şefiyseniz ve milföy yapma konusunda ustaysanız, lezzetli milföy ikramlarınızı belirli bir ücret karşılığı yerel işletmelerin hizmetine sunabilirsiniz.

Özel yiyeceklerin yapılması genellikle zor ve zaman alıcı olduğundan, işletmelerin çoğu bunları kendileri yapmaktansa hazır almayı tercih edecektir.


12) Yemek stilisti olun.

Yemek stilistleri, dergi, reklam veya restoran menülerinde kullanılan göz alıcı ve iştah açıcı görüntüleri yaratmak için fotoğrafçılar ya da sanatçılarla birlikte çalışan kişilerdir.

Bu evden yemek yaparak para kazanabileceğiniz bir iş olmasa da, gıda endüstrisi üzerinden ek gelir elde etmenin mükemmel bir yolunu sunar.

Hele bir de tasarım konusunda benzersiz ve yaratıcı bir bakış açısına sahipseniz, yemek stilistliği sizin için harika bir iş fırsatı olacaktır.

Göreviniz, yemeği bizzat pişirip sunuma hazırlamak veya başkaları tarafından hazırlanmış bir tabağa son dokunuşu yapmaktır.


13) Yemek programı izleyerek para kazanın.

Yemek programı izlemekten hoşlanıyorsanız, Swagbucks vb. izlediğiniz videolar karşılığında size ödeme yapan web sayfalarına göz atabilirsiniz. İzlediğiniz video başına belirli bir puan kazanır, puanlarınızı popüler perakendecilere ait hediye çeki veya nakit para formatında kullanabilirsiniz.

Anlayacağınız, zaten yapmakta olduğunuz bir aktivite üzerinden gelir elde edersiniz.

Ne dersiniz?

Fena fikir sayılmaz, değil mi?


14) Kişiye özel aşçılık hizmetleri sunun.

Bugün çoğu insan restoran kalitesinde bir yemeği kendi evinin rahatlığında yemek istemekte, hal böyle olunca özel şeflere yönelik talep de aynı oranda artmaktadır.

Dolayısıyla, mutfakla arası iyi olanlar için yemek yaparak para kazanmanın bir diğer yolu da kişiye özel aşçılık hizmetleri sunmaktır.

“Özel aşçı” denince akla ilk gelen Michelin yıldızlı şefler olsa da el lezzetine ve mutfak becerisine güvenen çoğu şef partiler, yıl dönümleri veya sevgililer günü benzeri özel etkinlikler için yarı zamanlı olarak hizmet vermektedir.


15) Organik konserve satışı yapın.

Gelişen konserve teknolojisi sayesinde yiyecekleri bozulmadan saklayabiliyoruz. Söz konusu ev yapımı, bir başka deyişle organik konserve imalatı olduğunda ise bu işin bilhassa kendi mahsullerini yetiştiren ve kış ayları boyunca bu ürünlerden mahrum kalmak istemeyen insanlar için oldukça önemli olduğunu söyleyebiliriz.

Maalesef yiyecekleri konserve haline getirmek çoğu insanın köşe bucak kaçacağı denli zahmetli bir hatta bir o kadar da masraflı bir süreçtir.

Ancak siz bu zor işi güçlü bir kazanç kapısına dönüştürebilirsiniz.

Nasıl mı?

Hazırladığınız ev yapımı konserve ürünlerini çevrim içi pazar yerleri veya yerel işletmelerle  kuracağınız ortaklıklar üzerinden satmaya çalışarak! Kaliteyi elden bırakmadığınız sürece ürünlerinizin kapış kapış gideceğine eminiz.

Mutlaka okuyun: Organik İş Fikirleri


16) Evden Yemek Yapıp Satmak

Yemek pişirmeyi biliyorsanız ve aileniz ile arkadaşlarınız yemekleriniz için sürekli size övgüler yağdırıyorlarsa bu yeteneğinizi evden çalışabileceğiniz bir işe dönüştürebilirsiniz.

Evde yemek yapıp satmaya nasıl başlanacağı ve bu işte nasıl başarı sağlanacağıyla ilgili bilmeniz gerekenleri tek tek açıkladık.

Yeni başlayanlar için söyleyelim ilk yapmanız gereken ne tür yemekler hazırlayacağınıza karar vermek. Bilmediğiniz birşeyi yapıp satmaya kalkmayın. Tatlılar konusunda iyiyseniz buna öncelik verin. Kanape hazırlamakta üstünüze yoksa o zaman sizin yapmanız gereken yiyecek bu olmalı. İşinizi kurmak için büyük bir sermayeye de gerek yok. Malzemelerden çoğu zaten her zaman evinizde bulunmakta. Eğer bu malzemeler yetersiz kalır diyorsanız biraz alışverişin zararı olmaz.

Küçük çaplı yemek işinde pazarlama stratejisi isminizin kulaktan kulağa yayılmasıdır. Ailenize ve arkadaşlarınıza işinizden bahsedin onlar da başkalarına bahsederler size bir sürü iş gelir. El ilanı ve broşür bastırarak dağıtın. Çevrenizdeki etkinliklerde yiyeceklerinizi dağıtın. Az miktarda yaparak bütçenizi aşmamış olursunuz. İmkanınız varsa biraz bağış yapın. Mesela huzurevlerinde, toplum merkezlerinde yiyeceklerinizi bedava dağıtabilirsiniz. Ne kadar fazla sayıda insan tanırsanız o kadar iş kaparsınız.

Yeni şeyler denemekten çekinmeyin. İnsanların seveceği değişik yemekler yapın. Hipermarketlerin restaurantlarına ve pastanelerine ürünlerinizi satmayı deneyin. Böylece sadece para kazanmakla kalmaz reklamınızı da yapmış olursunuz.

Evde yemek işinin sırrı insanların sizi fark etmesini sağlamaktır. Ne kadar çok sayıda insan tarafından tanınırsanız işiniz de o derece büyür. Atıştırmalıklarınız kaliteliyse ve insanlar tarafından çok sevilirse özellikle bayramlar da olmak üzere tüm yıl boyunca iş yaparsınız. İş sıkı çalışmanıza ve konsantre olmanıza bakar.


Ne Kadar Kazanabilirim?

Kazancınız için tabi ki kesin rakamlar vermek oldukça güç. Çevremizde bu işi yapanları baz alırsak aylık 5.000 TL’den 100.000 TL’ ye kadar kazanmanız mümkün olmaktadır. Özellikle çevrenizde ev yemeğine hasret kalmış şirket çalışanları bulunuyorsa aylık olarak düzenli ve devasa bir gelire sahip olabilirsiniz.


Son Söz

Artık yemek yaparak para kazanmanın yollarını öğrendiniz. İşi neresinden tutacağınızı belirlemekse size kalmış.

İlk olarak, hangi hizmeti sunmak istediğinizi bulun. Yemek işine gönül verenlerin çoğu benzer nitelikte işler yapar, bu yüzden farklı yaklaşımları ve platformları denemekten asla çekinmeyin.

Örneğin, yemek stilisti olma fikrinden hoşlandıysanız, müşterinin sizi kendi çabalarıyla bulmasını beklemek yerine hizmetlerinizi Instagram aracılığıyla tanıtabilir, yemek pişirme maceralarınız hakkında blog gönderileri hazırlayabilir ve bir yemek tasarımı kursu oluşturarak web siteniz aracılığıyla satabilirsiniz.

Hangi seçeneği seçerseniz seçin, gıda güvenliğine ilişkin yasal prosedürlere bağlı kaldığınızdan emin olun. Bölgenize özel herhangi bir düzenleme veya kısıtlama olup olmadığını da kontrol etmelisiniz-bazı bölgelerin mutfağa girebilecek yiyecek veya ürünler konusunda kendilerine has katı kuralları olabileceğini unutmayın.

Şimdi kolları sıvayıp mutfağa geçme zamanı!Bir An Önce Başlamak İçin Ne Yapabilirim?

Öncelikle yazımıza herhangi bir iletişim adresinizle birlikte(mail adresi vb.) nerede yaşadığınızı ve nasıl yemekler yapabileceğinizi anlatan bir yorum bırakabilirsiniz. Bu sayede ihtiyaç sahipleri sizlerle iletişime geçebilirler. Yorum yaparken lütfen kendinizi ve işinizi iyi anlatan yazım kurallarına uygun cümleler seçin. Aksi takdirde yorumlarınız onaylanmayabilir. Şimdiden güzel yemek yapan ev hanımlarına bol kazançlar diliyoruz.Evde Yapabileceğiniz Farklı Yemek İşleri

1- Evde salça yapımı

2- Evde konserve yapımı

3- Evde pasta yapımı

4- Evde reçel işi

Yorumlar

Bir Yorum da Sen Bırak
 1. Merhaba..Tecrübeli anneanne olarak harika renkli, eğlenceli ve saglıklı kurabiyeler yaparım. İstanbul/Umraniyede oturuyorum. İyi günler..

 2. Bodrumda oturuyorum.Yaprak dolması biber dolması içli dolma patlıcan dolması mantı Erişte her türlü zeytinyağlı yemekler ve çeşitli çorbalar tatlı tuzlu kurabiye ve mevsimindeki meyvelerden reçel yapıyorum

 3. Merhaba İstanbul da yaşıyorum. Tatlılar, tuzlular çay saatleri için güzel lezzetlerin yanında yemek konusunda da oldukça başarılı olduğumu çevremden harika övgüler aldığımı paylaşmak isterim. Yemek yapmayı çok seviyorum insanın severek yaptığı bir işten gelir elde etme imkanı ise bambaşka bir duygu.Şimdiden ilginiz için çok teşekkürler…

 4. Merhaba;

  Butik pasta,kurabiye,cupake,cakepops ürünler için hanımelibutikpasta@hotmail.com’a mail atabilirsiniz.

  iyi çalışmalar

 5. Düzce’de ikamet ediyorum. Çalışıyorum ama aynı zamanda ek gelire ihtiyacım var. Bu iş bana cazip geldi çevremde yemeklerimle alakalı övgüler duyuyorum. Hafta sonları düğünlerde mevlütlerde ya da toplantılarda siparişe göre yemek hazırlayabilirim. İlgililer mail ile haber verirse sevinirim. e mail adresim : ahmet_ozlem_81@windowslive.com

 6. Evden bizde yemek yapıyoruz.:)

  Bize hasbelkaderevyemekleri@blogcu.com u inceleyerek ve aşağıdaki mail adresinden ulaşabilirsiniz.
  (hasbelkaderevyemekleri@gmail.com )

  Özel günleriniz(düğün, nişan, davet, mevlit, altın günleri, toplantı yemekleri ,doğum günü party) için toplu yemek ve her türlü hamur işi siparişi alınır.
  – Ev ve işyerlerinize devamlı olan siparişler alınır.
  – Ev ve işyerleriniz için aylık yemek servisi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
  -Bir gün öncesinden haber vererek her türlü siparişinizi verebilirsiniz.

 7. İstanbul Ataşehir’de ikamet ediyorum .Evde bütün ev yemeklerini yapabilirim . Çok titiz ve lezzetli yemek yaptığım söylenir ve bu konuda size her şekilde yardımcı olurum. Özellikle sarma ve ev yemekleri yanı sıra poğaça, kek ve muhallebili tatlılar yapablirim . Ayrıca haşlanan içli köfte ve hingerde de ustaym.

  sevda.sizer@hotmail.com

 8. Merhaba,istanbul avrupa yakasında ikamet etmekteyim.Hamurişleri, et yemekleri ve zeytinyağlı yaprak sarma konusunda iddialıyım. Ek gelir olarak evden yapıp satmak istiyorum. Mail adresimden dönüş yaparsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler…
  duygualcinkaya@hotmail.com

 9. MERHABA PENDİKTE İKAMET ETMEKTEYİM ZEYTİN YAĞLI İNCECİK SARMALAR VE MANTI -REÇEL ( MEVSİME UYGUN) YAPILMAKTDIR İLGİLENENLER İRTİBATA GEÇEBİLİR . 05346810526

 10. Merhaba ben ve kuzenim evde börek çeşitleri ,zeytinyağlılar,mantı,kurabiye çeşitleri yapmaktmayız.Evlerden,kafelerden,iş yerlerinden sipariş alınır.0535 2147229

 11. merhaba ben izmir bornova da ikamet etmekteyim. Ev mantısı,kepekli-sade ev eriştesi,zeytinyağlı yaprak sarma şeker hamurlu pasta, börek,kurabiye çeşitleri,meze çeşitleri ve ev yemekleri yapmaktayım hijyenik ortamda kaliteli ürünlerle sipariş vermek isteyenlerin 1 gün önceden aramanız yeterli. evlere ve küçük çaplı iş yerlerine de yapılır. Elimin lezzetine güveniyorum zaten alanlarda memnun 0555 374 13 34 nolu telden sipariş verebilirsiniz. Pişman olmazsınız

 12. Izmir Seferihisar’da yasiyorum. Evde yaprak sarması , börek , kek , kurabiye , pasta , kisir ,erişte ve mezeler yapmaktayim . Isyerlerinden , evlerden sipariş almaktayim. Siz isteyin yeter siparislere göre de çok leziz yemek yaparim. Iletisim no 05549995601 🙂

 13. İstanbul Beyoğlu’da yaşıyorum ,ev yemekleri, zeytinyağlı yemekler,mezeler,kanepeler ve kek çeşitleri , kurabiyeler yapıyorum.Ayrıca ev yapımı organik reçel ,turşu, tarhana gibi ürünleri hazırlıyoruz.
  sipariş için nurtendayanan@hotmail.com dan ulaşabilirsiniz.

 14. merhaba ben rize pazarda ikamet etmekteyim. Evde temiz doğal misir ekmeği, hamsili ekmek, ince lahana sarmasi, süt böreği, köy sütüyle tatlı ve birçok yemek türü yaparım. Bana mail atarsaniz sevinirim sizi de yemeklerimle sevindiririm… dela-nur@hotmail.com

 15. Biz iki eltiyiz.Ankara da oturuyoruz.Her türlü hamur işleri konusunda oldukça uzman olduğumuzu düşünüyoruz.Etrafımızdaki insanlardanda güzel yorumlar alıyoruz.Ayrıca yaprak sarma,halis Kayseri mantısı da en güzel yaptıklarımız arasında yer almaktadır…ilgi ve desteğinizi siz değerli arkadaşlarımızdan bekliyoruz.Sevgi ve saygılarımızla…!!! (05545949765 / 05362688010 bize bu numaralardan ulaşabilirsiniz.)

 16. merhaba ben evde yemek yapmak istiyorum, bu konuda tecrübeliyim hamur işleri,zeytin yağlı yemekler mezeler.ilgili arkadaşların 05327064174 no lu telefonumdan ulaşabilirler.sevgiyle kalın

  • Merhaba ADANDA yasiyorum turgut özal civarinda oturuyorum kayseri yaglamasi kiymali , yağ mantisi, taninli tandir böreği, su böregi, tahinli ve hashasli katmer, gözleme, sikma, zeytinyağlı yemekler, meze çeşitleri ,sac kavurması kendi evimde yapiyorum.NOT tereyagi ve sizma zeytinyaginin dişinda herhangi bir yağ kullanmiyorum.ihtiyaciniz olduğu zaman TEL 05327064174arayabilirsiniz.

 17. Çalışan bayanlar,
  Akşam sofranız hazır 😉
  Çevremizde bulunan çalışan bayanlara ev yemekleri, istege göre menüler hazırlamaktayız.
  Ekstra isteklerde, tatlılar, her çesit börek, mantı, yaprak sarma, ve ev yapımı( gözleme, bazlama, katmerle) ekmeklerle hizmet vermekteyiz 😉
  Mail: inactive_esra@hotmail.com
  Tel:05077010169
  İstanbul
  Çekmeköy ve çevresi

 18. Merhabalar.Artık bugün ne pişirsem ?, hangi yemegi yapsam? derdinden bıktınızmı?? sizi bu dertten kurtarıyoruz.akşam yemeklerinize , kalabalık misafir yemeklerinize özel günlerinizde yardımcı olabilirim. elimin lezetti çok ama çok iyi ve doğu lezzetleriyle sizlere en iyi kalteli malzemeler kullunarak çok hijyenik bir sekilde hazırlanarak sunulur. yemeklerim zor ve güzeldir. yemeklerimden bazıları : İÇLİ KÖFTE (KİTEL), PERDE PİLAV , BUMBAR DOLMASI. ETLİ YADA ZEYTİN YAĞLI YAPRAK SARMASI, İNCİKLİ KURU PATLICAN VE KURU BİBER DOLMASI (ACILI YADA ACISIZ.) ÇİĞ KÖFTE ,MANTI. Ayrıca özel yemek istekleriniz de Yapılır.

  İletişim: munuryildiz8334@gmail.com
  0530 156 69 81
  İSTANBUL- KİLYOS

  AFİYET OLSUN.

 19. Merhabalar.İstanbul Çağlayanda ikamet etmekteyim.Ek gelir olarak severek yaptığım bir iş ile kazanç sağlamak istiyorum.Çevremde yaptığım lezzetler her zaman beğenilmiştir.Haftasonları çeşitli hamur işleri,kurabiyeler,sütlü ve şerbetli tatlılar,salata çeşitleri,zeytinyağlı sarma,kek yapılarak siparişleriniz alınır.Sizin tarafınızdan oluşturulan menüler ile çay saatlerinize çeşitli ikramlıklar hazırlanır.Mail adresimden ya da telefondan dönüş yapabilirsiniz.Dönüşlerinizi sabırsızlıkla bekliyor olacağım.
  Mail adresim : suleahmetomer@gmail.com
  Telefon : 0533 363 24 86

 20. Merhabalar. İstanbul Gaziosmanpaşa da oturuyorum.2 çocuk annesi bir ev hanımıyım yemeklerim çevrem ve ailem tarafından çok beğenilir.
  Yemek yapmak benim için bir zevk ve aynı zamanda değişik tatları denemeyi seven ve mümkün olduğumca güzel olan her yörenin yemeğini yapabilirim.

  Mail adresim:M_BOYS_ANILAR@hotmail.com
  Telefon:05323100327

 21. Merhabalar..Bursa Nilüfer de ikamet etmekteyim.Butik kurabiye üzerine çalışmalarım var.Doğumgünü,mevlüt,babyshower,diş buğdayı,söz,nişan,düğün,kına gecesi ve kurumsal olmak üzere çeşitli temalarda çalişıyorum.Bursa dışındaki illerimize de ürünlerimizden gönderebilirim.Siparişleriniz ve fiyat bilgisi için 0531 2826360 numarali telefondan ulaşabilirsiniz.

 22. İstanbul gaziosmanpaşa da ikamet etmekteyim.Butik kurabiye,pasta,cupcake,çikolata üzerine çalışmalarım var. Doğum günü,mevlüt,babyshower,diş buğdayı,söz,nişan,düğün,kına gecesi ve kurumsal olmak üzere çeşitli temalarda kurabiye ve pasta çalışmalarım bulunmaktadır.İstanbul dışındaki illerimize de pasta hariç ürünlerimizden gönderebilirim.Siparişleriniz ve fiyat bilgisi için 0546 464 86 32 numarali telefondan ulaşabilirsiniz.

 23. Merhaba..İzmir Bornova’da ikamet etmekteyim.Yemeklerim çevrem ve ailem tarafından çok övgü alıyor.Yemek yapmayı ve yöresel tarifleri denemeyi seviyorum.İki çocuk annesiyim ve evime katkıda bulunmak istiyorum. Evde yaprak sarma,poğaça kurabiye kek, bazı meze çeşitleri ve istege göre bazı yöresel yemekleri yapıp satmak istiyorum. İlgilenenler aşağıdaki numaradan bana ulaşabilirler.İlgilenenlere şimdiden teşekkür ederim.. iletişim için : ulufersema.sema@hotmail.com

 24. Merhabalar. Istanbul leventte yaşıyorum. Severek yaptığım yemek işini işe dönüstürmek istiyorum. Her türlü zeytinyağlılar tatlı ve tuzlu kurabiyeler ve meze çeşitleri börek ve gözleme çeşitleri titizlikle yapılır. Yemeklerimin lezzetine güveniyorum ilgili arkadaslar bana burdan ulaşabilir.

  aktulga38@gmail.com

 25. İzmir bornova da ikamet etmekteyim.zeytinyagli yaprak sarma manti ikramliklar istenilen sekilde yapilir. Elimin lezzeti guveniyorum.siparis uzerine yaptigim kisilerde memnun sizde siparis vermek isterseniz 0555 374 13 34 nolu teli aramaniz yeterli.

 26. Merhaba ADANDA yasiyorum turgut özal civarinda oturuyorum kayseri yaglamasi kiymali , yağ mantisi, taninli tandir böreği, su böregi, tahinli ve hashasli katmer, gözleme, sikma, zeytinyağlı yemekler, meze çeşitleri ,sac kavurması kendi evimde yapiyorum.NOT tereyagi ve sizma zeytinyaginin dişinda herhangi bir yağ kullanmiyorum.ihtiyaciniz olduğu zaman TEL 05327064174arayabilirsiniz.

 27. İzmir de yaşamaktayım,yaprak sarma,dolma,zeytinyağlı yemekler çorbalar v.s ararsanız sipariş verirseniz pişman olmazsınız,ilk siparişte 10 kişilik yemek bedava

 28. İstanbul/ataşehir’de oturuyorum ve evde yemek işi arıyorum. Hamur işi, tatlı, el baklavası ve çeşitli her türlü ev yemeğini titizlikle yaparım. Yaptığım yemekler çevrem tarafından çok beğenilir. bana ulaşırsanız pişman olmayacağınız garanti ediyorum. Şimdiden teşekkürler inayetpolaat@gmail.com

 29. Merhabalar çalışan bayanlar..
  Biz kardeşim ve ben sizin için her şeyi düşündük günleriniz yada çocuklarınızın doğum günleri veya herhangi bir misafir sofrasında menünüz bizden siz seçiyorsunuz biz yapıyoruz… her çeşit tatlı yemek börek aklınıza gelen her çeşit iddialıyız bu iş bizim işimiz başkasına gerek yok…..
  memnun kalacaksınız garanti ediyorum 😉

  Zehra & Emine ev yemekleri…. Trabzon

  Allah nasip ederse en yakın zamanda şirketimizle hizmet vermekte olucaz…

 30. Merhaba annem ve ablalarım ev mantısı yapımı ile ugraşmaktadır.
  İstanbul Kartal bölgesinde ikamet etmekteyiz. Konu ile ilgilenirseniz iletişime geçebilirsiniz.
  Mantı fiyatımız 17 TL
  Ancak çoklu alımlarda fiyat konusunda yardımcı oluruz.
  Teşekkürler..
  kadirrkoc@hotmail.com

 31. Selamlar ben istanbul arnavutköy ilçesinde oturuyorum ve evde yemek işi arıyorum. Pasta , börek gibi gün ikramları yanında şeker hamuru kurabiyeler, ev yemekleri ve mezeler yapıyorum. Yakın ilçelerde dağıtım yapabilirim. mervekilincpinar@hotmail.com mail adresi ile sipariş verebilir ve fiyatları öğrenebilirsiniz.

 32. Ankara’da evde mantı işi yapmaktayız. Tüm hijyen kurallarına uygun ve kaliteli kıymayla kilosu 25 tl den mantılarımız satıştadır.sipariş üstüne çalışmaktayız. Mantı yaptırmak isteyenler, evlere mantı işi verenler mail adresimden ulaşabilir.
  selmaamesurhan@gmail.com

 33. Merhabalar
  Her çeşit organizasyonlara hamur işi; (ustasından su böreği,mantı,poğaça,börek,kurabiye,kek,açma), ev yemeği (sarma,dolma,karnıyarık,çorba çeşitleri,islim kebabı,içli köfte); meze ve salatalar (rus salatası, patlıcan salatası,kısır,mercimek köftesi,etimek salatası,tavuklu göbekli salata),tatlı (tavuk göğsü,mozaik pasta,muzlu rulo pasta,halley tatlısı,sufle,cezerye) özenle hazırlanır ve adrese teslim edilir.Genellikle Ataşehir,Ümraniye,Çekmeköy,Üsküdar,Kadıköy bölgelerinde çalışmaktayız.Yaptıklarımız merak ediyorsanız instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz.Fiyatlarımız makuldür.İki yıldır 5 kişilik mini ekibimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Bize güvenebilirsiniz.

  İletişim: 0530 580 95 45
  0531 422 75 32
  İnstagram Kullanıcı Adı: butikcatering

 34. Merhaba ; Kayseri Kocasinan da ikametgah etmekteyim. Oldukça zengin bir yemek kültürüne sahibim kayseri, Adana, Gaziantep ve Hatay mutfağına oldukça hakimim. Ev ve işyerlerine her türlü yemek siparişi alınır. Hijyen ve kaliteli malzemeye önem verilir. İçli köfte, analı kızlı, sarma ve dolma çeşitleri, et ve tavuk yemeklerinin tamamı, özelikle fırın yemeklerinin birçoğu, tüm mantı çeşitleri, mercimekli köfte, kısır, sulu yemekler, yöresel tatlar, tüm meze ve salata çeşitleri ayrıca sütlü tatlılar, kek çeşitleri ve kurabiyeler vs. Turşu ve şalgam yapılır. İlgilenenlerin mail adresimden ulaşmaları ve detaylı görüşmeleri rica olunur. Elimin lezzeti

 35. Merhabalar…
  Arkadalar Ben DÖNDÜ Erdoğan konya merkezdeyim her türlü ev yemekleri yapılır iş yerlerine günlük menüyü uygun fiyata kalite sağlıklı yemekler veriyorum..
  mantı, sarma, börek , saçböreği, kuru fasulye pilav her çeşit çorba köfte kızartma vs
  ulaşabilecegınız telefon numaram 0553 506 53 61

 36. EVDE YAPILIR
  Reçel ve konserve çeşitleri
  Büyük boy tepsi su böreği : 50 TL
  Büyük Boy Tepside cevizli baklava : 80 TL
  Yaprak Sarma : 25 TL (kg)
  Etli yaprak Sarma : 35 TL(kg)
  Kurabiye Çeşitleri ( tepsisi ) : 20 TL
  Poğaça ( tepsisi ) : 20 TL
  Kek Çeşitleri : 20 TL
  Mantı : 20 TL(kg)
  Mercimek Köftesi : 20 TL(kg)
  Kısır : 20 TL(kg)
  Erişte : 8 TL(kg)
  Helva Çeşitleri (porsiyon) : 5 TL
  Tarhana : 20 TL(kg)
  İçli Köfte ( tanesi ) : 3 TL
  Kars Ketesi ( tanesi ) 3 TL
  Patates Salatası : 15 TL(kg)
  Katmer:2.50TL Bazlama:1TL Gözleme:2.50TL İçli:1.50TL Lavaş 50 Kr
  Nohurlu Pilav (porsiyon) : 6 TL
  Çiğ köfte : 30 TL(kg)
  Mücver : 25 TL(kg)
  Şakşuka : 25 TL(kg)
  Aenavut Ciğer : 45 TL (kg) … Ve daha fazlası için
  İrtibat Tel. : 330 76 03
  Ankara/Yenimahalle

 37. EVDE YAPILIR
  Reçel ve konserve çeşitleri
  Büyük boy tepsi su böreği : 50 TL
  Büyük Boy Tepside cevizli baklava : 80 TL
  Yaprak Sarma : 25 TL (kg)
  Etli yaprak Sarma : 45 TL(kg)
  Kurabiye Çeşitleri ( tepsisi ) : 20 TL
  Poğaça ( tepsisi ) : 20 TL
  Kek Çeşitleri : 20 TL
  Mantı : 25 TL(kg)
  Mercimek Köftesi : 20 TL(kg)
  Kısır : 20 TL(kg)
  Erişte : 10 TL(kg)
  Helva Çeşitleri (porsiyon) : 5 TL
  Tarhana : 20 TL(kg)
  İçli Köfte ( tanesi ) : 3.5 TL
  Kars Ketesi ( tanesi ) 3.5 TL
  Patates Salatası : 15 TL(kg)
  Katmer:2.50TL Bazlama:1TL Gözleme:2.50TL İçli:1.50TL Lavaş 50 Kr
  Nohurlu Pilav (porsiyon) : 6 TL
  Çiğ köfte : 30 TL(kg)
  Mücver : 25 TL(kg)
  Şakşuka : 25 TL(kg)
  Aenavut Ciğer : 45 TL (kg) … Ve daha fazlası için
  İrtibat Tel. : 330 76 03
  Ankara/Yenimahalle

 38. Lezzetli Pasta,kek ,kurabiye,poğaça yapmaktayım. İstanbulda ikamet ediyorum. Ayrıca bloğuma göz atıp yaptığım lezzetlerin görsellerine ulaşabilirsiniz.

 39. Merhabalar;
  Ev mantısı yapımı ile ugraşmaktayız. İstanbul Kartal bölgesinde ikamet etmekteyiz.
  Mantı fiyatımız 17 TL
  Ancak çoklu alımlarda fiyat konusunda yardımcı oluruz.Konu ile ilgilenirseniz iletişime geçebilirsiniz.
  kadirrkoc@hotmail.com
  Ulaşım için: 05319144720

 40. merhaba ben rize pazar ilçesinde oturuyom yöresel yemek yaparim laz böreği lahana sarma mis gibi hamsili ekmek sütlaç manti ne isterseniz vardir benimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Yaprak sarması yaparım mercimek çorbası yaparım elleztim çok güzel herkes çok beğenir ve gerçekten çok güzel poaçalar yaparım ve gerçekten paraya çok ihtiyacım var

 41. Merhabalar pasta kurabiye çeşitleri olarak çeşit çeşit ürünler yapabilmekteyim pastaneden farksız ürünlerim var magnolya ,tiremisu,vs her çeşit pasta ürünü ihtiyacınız dahilinde fyzgul37@gmail.com adresinden ulaşım sağlayabılırsınız

 42. Her türlü ev yemekleri elimden çıkar lokantada çalıştığım için tecrübemde var ekstradan iki abim aşçı onlardanda öğrendiklerim var. Gaziantep/Şehitkamil

 43. ismim elif Esenler de İstanbul da yaşıyorum evde çok güzel hijyenik Bi ortamda yöresel katmer çeşitleri dolma biber gözleme börek çeşitleri yapabilirim

 44. merhaba esenyurt ıstanbul da.oturuyorum temiz ve.hijyenik.ortamda.herturlu ev yemegini yapabilirim elimin.lezzetine.guvenirim

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir