Evde dekoratif vazo işi

Evinizden başlayabileceğiniz ve çok beceri istemeyen bir iş mi arıyorsunuz. Öyleyse bu yazımız tam size göre. Düşük maliyetlerle evde dekoratif vazolar yaparak bunlardan para kazanabilirsiniz.

Üzerinde salatalıktan lahanaya kadar her türlü desen olan elişi kağıtlarını kullanarak pahalı olmayan bardaklardan vazolar yapabilirsiniz.

Bu zarif vazoları yapmak yaklaşık 60 saniye sürecek. Kağıdı kesmek için 20 saniye, kağıda tutkal sürmek için 20 saniye ve bardağı tutkallı kağıtla kaplamak için 20 saniye. Hazırladığınız vazolara çiçekler, kurutulmuş aranjmanlar ve hatta kereviz sapları veya limon otu bile koyabilirsiniz. İsterseniz bardağın dibine dilek mumu koyabilir ve oluşan karışık şekilleri büyük bir keyifle izleyebilirsiniz.

 

Dekoratif vazo nasıl yapılır?

vazo-yapimi11 – Elişi kağıdını ölçün ve bir makas veya maket bıçağı yardımıyla kesin. Elişi kağıtlarını kırtasiyelerden veya internetten bulabilirsiniz. Kağıdın üst kenarını eğri bırakabilirsiniz veya düz kesebilirsiniz.

vazo-yapimi22 – Kağıdın arka kısmına beyaz tutkal veya elişi dükkanlarında satılan toksik madde içermeyen akrilik dekupaj maddelerinden sürün. Yapıştırıcıyı kağıdın her tarafına sürdüğünüzden emin olun.

vazo-yapimi33 – Cam vazonuzun etrafını kağıtla kaplayın. Hava kabarcıklarını gidermek için üzerine nazikçe bastırın. Kullanmadan önce kurumasını bekleyin.

 

Ne kadar para kazanırım?

Renk renk çeşit çeşit yaptığınız vazoları ortalama 7 TL gibi bir ücretle çok rahat pazarlayabilirsiniz. Tasarımlarınızı kataloglayarak çevrenizdeki hediye dükkanlarına toptan fiyata pazarlayabilir ve aylık 1.000- 2.000 TL arasında değişen rakamlarda kazanç elde edebilirsiniz. Ayrıca vazolarınızı internetten de pazarlayabileceğiniz sayısız e-ticaret sitesi bulunmaktadır.

Evde iş yaparak ek gelir elde etmek isteyenlere özel en güzel evde iş imkanlarını ve ek gelir fırsatlarını araştırmaya devam edeceğiz.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir