GALANZ Klima Bayilik Veriyor!

37.000 Çalışanıyla Beyaz Eşya Devi olarak bilinen GALANZ artık TÜRKİYE’de… GALANZ tarafından üretilen ürünlerin tamamını www.galanz.com adresinden görebilirsiniz.

Galanz bu yıl İNVERTER KLİMA GRUBUYLA bayilikler vermektedir.

 

GALANZ klima bayiliğine genel bakış:

Ürünlerimiz hiçbir yerde Galanz bayilerinin alış fiyatından daha ucuza satılmayacaktır.

Galanz Ev Gereçleri Tic. Ltd. Şti. olarak bayilerimizi ve servislerimizi koruma altına alan bir anlayışla klimalarımızın satışına yön vermekteyiz. Bu anlamda:

** Galanz Klimaları sadece yetkili bayiler satabilecektir.

**Galanz Yetkili Satıcı ve Servislerinin “Tek Markayı Satma “zorunluluğu yoktur. Her marka ve şirket bizler için saygın ve ülkemiz ekonomisine katkıda bulunan değerlerdir. Zaman içinde oluşacak avantajların herkesi bir gün Galanz çatısı altında toplayacağına inanıyoruz.

***Galanz Klimaları bizim tarafımızdan internet ortamında doğrudan satış yöntemiyle veya fuarlarda satılmayacaktır. İsteyen bayimiz kendi ad ve namına internette ürünlerin tanıtımını ve satışını yapabilir.

**Galanz Türkiye olarak bizler, yetkili satıcılarımızın bulunduğu bölgeye kendimiz satış yapmayacağız. Talep geldiğinde, o bölgedeki ilgili satıcımızı bu konuda bilgilendireceğiz.

**Ülke çapında bir ekip ve bayilik ağı kuran Galanz, bayi ve servislerin çalışmalarını artırmak amacıyla alışveriş merkezleri veya aktif pazarlama organizasyonları aracığıyla satış yapmayacaktır. Galanz Türkiye web sitesinde www.galanz.com.tr veya www.galanzturkiye.com ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

GALANZ Bayilik sisteminde, bayilik teminatı talep edilmemektedir. Siparişiniz teminatınızdır.

Bayilik alma ve yetkili servis olma hakkında bilgi almak isteyenler bayi@galanz.com.tr adresinden ya da aşağıdaki telefon numarasından bize ulaşabilirler.

Tel: 0 224 272 79 75, Faks: 0 224 272 79 76

Galanz Ev Gereçleri Tic. Ltd. Şti.

Adres: Kıbrıs Şehitleri Cad. No: 50/12 16220 Osmangazi / BURSA

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir