Halk Ekmek Bayilik Şartları

Halk Ekmek Hakkında

Halk ekmek, yıllardır ülkemiz için oldukça önemli bir konumda yer almıştır. Uygun fiyatlar dahilinde ekmek ve benzeri temel gıdaların sunulması, çoğu aile için oldukça cazip olmaktadır. Halk Ekmek, tamamen sağlıklı bir şekilde ürettiği ürünlerini her geçen gün arttırdığı çeşitliliği ile ekonomik olarak düzenlenen fiyatlar dahilinde sunmaya devam etmektedir.

 

Neden Halk Ekmek bayiliği almalıyım?

İlk önemli noktamız oldukça ekonomik fiyatlar dahilinde ekmek ve benzeri ürünler satışı yapmanıza olanak sunuyor olmasıdır. Akabinde satılan ürünlerin, tamamen sağlıklı bir şekilde el değmeden üretiminin yapılması ve bunlara bağlı olarak çok büyük bir müşteri kitlesine hitap etmesi, girişimciler için uzun vadeli, kârlı bir kazanç ortamı yaratıyor. Başlangıç sermayesi yüksek gözükse de yapılan yatırımın geri dönüşü süresi oldukça kısa olması diğer avantajlarından.

 

Halk Ekmek Bayilik Şartları

Halk Ekmek konusunda hizmet veren bir büfe açmak, birçok bayiliğe oranla oldukça kolaydır. Bu konuda tek yapmanız gereken size en yakın mesafede bulunan Halk Ekmek Fabrika Müdürlüğü ile iletişim kurmanızdır. Müdürlük, gerekli bilgileri ve şartları sizlere detaylı bir şekilde sunacak; istenilenler hakkında bilgilendirme sağlayacaktır.

Başvuru Esnasında Gerekli Belgeler

  • Muhtardan Nüfus Cüzdanı Örneği,
  • Resimli İkametgah İlmuhaberi,
  • Savcılık Belgesi
  • Ayrıca, büfenin işletmesini alacak olan kişi, 800.00 TL’nin altında kalan bir gelire sahip olmalıdır. Bu durumu ispatlamak için ise, SSK, Emekli Sandığı ya da Bağ-Kur’dan belge alabilirsiniz.
  • Bir Halk Ekmek büfesi açmak için, ilk olarak 400.00 TL gibi büfe kullanım ücreti veriyorsunuz. Akabinde bir sözleşme imzalayarak, her kasa başına 12.00 TL ödeme yapacağınızı belirtiyorsunuz. Bunun yanı sıra kira olarak ise 3 ayda bir 75 TL ödüyorsunuz.

 

İletişim bilgileri

Ankara Halk ekmek Bayilik Başvurusu:

Macunköy Mah. Anadolu Bulvarı No : 13 Gimat/Ankara Tel : (0 312) 397 33 65-66-67 Faks : (0 312) 397 33 71

İstanbul Halk ekmek Bayilik Başvurusu:

Edirnekapı Fabrikası: 0212 635 20 81/668 dh. Sultangazi Cebeci Fabrikası: 0212 476 00 90/328 dh. Kartal Cevizli Fabrikası: 0216 441 24 30/440 dh.

Gıda sektöründe iş kurmayı düşünen girişimcilere özel gıda bayiliği veren firmaları paylaşmaya devam edeceğiz.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir