Halkbank, Girişimcileri ve Kobileri Desteklemeye Devam Ediyor

Halkbank girişimci ve kobiler için verdiği desteklerine bir yenisini daha ekledi. Halkbank Kobi Gelişim sitesini yayına aldı. Halkbank bu zamana kadar girişimci ve KOBİ’lere ciddi destekler sunmuştu. Bunlardan en önemlilerinden birisi girişimci ve KOBİ’lerin sorularını işin uzmanlarına ücretsiz sorabiliyor olmasıydı.

79 yıldır KOBİ ve esnafların tercih ettiği ilk banka olma ünvanını gururla taşıyan Halkbank ülkemiz ekonomisinin temelini oluşturan KOBİ’lere ve girişimcilere yeni açmış olduğu paltform sayesinde desteğini artıraral sürdürmeyi hedefliyor. İşletmeler ve işletme sahibi olmayı düşünenlere yol göstermek için için tasarlanmış eğitim platformunda makaleler, videolar, araştırma ve geliştirme ile ilgili haberler ve daha pek çok şey altı ana başlıkta toplanıyor. Bu başlıklar altındaki videoları izleyip yorum yapabilir, ilgilendiğiniz konunun uzmanına sorunuzu danışıp kolayca görüş alabilirsiniz. Şimdi en kolay şekilde yatırımlarınıza destek olacak ve sizi en karlı şekilde yönlendirecek bu siteye üye olup ihtiyacınıza uygun çözümler bulabilirsiniz. İlgili siteye şu linkten ulaşabilirsiniz: www.halkbankkobigelisim.com.tr

Verdiği kredilerle de KOBİ ve girişimcilerin arkasında olan Halkbank, KOBİ ve Gelişim sitesi ile işini büyütmek isteyen KOBİ’ler için yararlı bilgiler sunarken girişimcilerin de yeni iş fikirlerini hayata geçirmelerine yardımcı oluyor. Girişimciler için rehber niteliğinde pek çok tavsiyeyi barındıran sitede pek çok eğitim videosu mevcut. Bu videolar ile girişimcilerin nasıl iş kuracağı ve satışları nasıl artıracakları konusunda bilgiler veriyor.

 

Halkbank’ın KOBİ’lere Sunduğu Fıratlar

-KOBİ Destek Paketleri,
-Halkbank Karekodlu Çek,
-KOBİ Enerji Yatırımlarının Finansmanı,
-KOSGEB Destekli Krediler,
-KOBİ Hesaplı Bankacılık Tarifeleri

 

Halkbank’ın Girişimcilere Sunduğu Fıratlar

-Genç Girişimci Kredisi,
-Cesur Girişimci Kredisi,
-Usta Girişimci Kredisi,
-Mucit Girişimci Kredisi,
-Franchising Kredisi,
-Girişimcilere Özel Eğitimler,
-KOSGEB Girişimci Desteği,
-Ücretsiz Girişimci Danışmanlığı,
-İş Fikirleri

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir