Haribo Bayilik Şartları

Dünya çapında her gün 100 milyon ALTIN AYICIK üretildiğini biliyor muydunuz?

Haribo’nun muhteşem şekerlerini gören herkesin suratında bir gülümseme oluşur. Çocukların gözleri de heyecan ve beklentiyle parlar.

Bir dünya markası olan ve ülkemizde de çocuk yetişkin demeden hemen herkesin severek tükettiği haribo şekerlerinin bayisi olmak istemez misiniz?

Haribo bayiliği almak istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız bu yazımız sizler için.

 

Neden haribo bayiliği

90 yılı aşkın bir süredir, HARIBO başarı öyküsü yazmaktadır.  Bir çuval şeker ile başlayan maceramız, kendi alanında ikon marka haline gelmiştir. HARIBO, meyveli şeker ve meyankökü ürünlerinin, önde gelen üreticisidir.  Neredeyse tüm dünyadaki ebeveynler ve çocuklar sevilen ürünlerimizin tadını çıkartmaktadır.

Bu başarımızı özellikle çalışanlarımıza borçluyuz.  Dünya çapında, firmamızda yaklaşık 6.000 HARIBO’ cu personel çalışmaktadır. Güvenilirlikleri, motivasyon ve tutkuları, çalışanlarımızı uluslararası ve disiplinler arası bir ağ ile birleştiren bu üçlüdür.

Çalışanlarımız bizim için önemlidir.  Çünkü, ancak onların bizim adımıza harcadıkları çaba, beceri ve bilgleriyle bizim başarı öykümüz her geçen gün yeniden yazılır.

 

Şekerler insanları büyüler

Sanki sihirmiş gibi şekerler de genç yaşlı herkesi büyüler. Şekerlerin bu sihri müşterilerin Haribo standlarına gelmesini sağlarken işletme sahiplerinin de tatlı ve eğlenceli bir bayilerinin olmasını sağlar.

haribo-bayilik

Bayiliğin faydaları

Bayilik yeni ve deneyimli girişimcilere kanıtlanmış bir iş modeli sunar. Bu iş modeli bayi sahiplerinin deneme yanılma sürecini kısaltmasını artı eğitim ve pazarlaması desteği almasını sağlar. Haribo bayisi olduğunuz zaman kendi işinize sahip olma ve işinizi başarılı bir şekilde yönetme fırsatına sahip olursunuz.

 

Haribo iletişim bilgileri

Haribo Şekerleme Tic. Ltd. Şti.
Ömerli Mah. Adnan Kahveci Cad. No:5
34860 Hadımköy-Arnavutköy-Istanbul

Website: www.haribo.com

Kendi işini yapmak isteyen girişimcilere özel bayilik veren firmaları ve bu firmaların bayilik şartlarını paylaşmaya devam edeceğiz.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir