Işıklı Raptiye

Tasarımcılar bu kez karşımıza ışıklı raptiye ile çıkıyor. Özellikle bazı zamanlar insanların dikkatini çekmek için bazı yerlere notlar asarız, ama bu notlar bile bazı anlar bize istediğimiz sonucu vermeyebiliyor. Artık ışıklı raptiye sayesinde insanların dikkatini çekmek çok daha kolay bir hale gelecek. Bu ürün ilk olarak ofislerde insanların dikkatini çekmek için tasarlanmış. Özellikle ortak kullanılan panolarda dikkat çekmesi gereken konular ufak notlar şeklinde duvarlar üzerinde yer alan mantar panolara yapıştırılır. Ama bu dikkat çekme amaçlı kullanılan notlar yine de bazı insanların dikkati çekmeye yardımcı olmuyor. Bunun için tasarımcılarda bu konu ile ilgili bir fikir geliştirip bu ürünü ortaya çıkarmışlar. Çok pratik ve kullanımı çok kolay olan bu ürün üzerinde yer alan ledli ışık sayesinde artık panolarda herkesin dikkatini çekmeyi başarmış durumda.

Çok özel bir toplantı ya da yapılması asla unutulmaması gereken bir uyarı söz konusu olduğunda bunu panoda daha belirgin hale getirmek için artık bu ürünü kolaylıkla kullanabiliyoruz. Kırtasiyeler başta olmak üzere birçok yerde bu ürünü artık kolaylıkla bulma şansına da sahibiz.

Tabi ürün sadece ofisleri ve ofiste çalışanları düşünmüş değil. Bu ürün yanı zamanda dershanelere giden öğrenciler içinde çok dikkat çekici bir hale gelmiş durumda. Dershanelerde bulunan ve öğrencilere duyurulan aslına panolarda hangi notların o gün daha önde yer alması düşünüldüyse bu ürün ona batırılarak kısa zaman içinde gelen geçen bütün öğrencilerin dikkatinin çekilmesi sağlanmış oluyor. Ürünün üzerindeki yuvarlağın yavaş bir hareket ile sola çevrilmesi lambasının yanmasına yardımcı oluyor. Kolay ve pratik kullanımı ile şimdiden piyasada çok büyük ilgi gören bu ürün kısa zamanda bütün ofis ve eğitim kurumlarında kullanılmaya başlandı.

Yorum

Bir Yorum da Sen Bırak
  1. merhaba,
    ışıklı raptiye ile ilgili detayları (fiyat vb.) nasıl öğrenebilirim kiminle temasa girmem gerekiyor.

    kolay gelsin
    ahmet kubanc

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir