Kadınların toplum içinde kıyafetlerini değiştirmelerini sağlayan elbise

Undress,  kadınların kamuya açık alanlarda elbiselerini değiştirmelerine yardımcı olan ve kadınların itibarını koruyan portatif bir soyunma kabinidir.

Etrafta bir sürü meraklı insan varken bikini değiştirmeye çalışmak oldukça zor bir iştir. Plajdayken kıyafetlerimizi değiştirmeye çalıştığımızda başımıza istenmeyen kazalar gelebilir ve bu da rezil olmamıza neden olur. Undress’de bu önemli sorunu ortadan kaldırmak için tasarlanmış bir üründür. Undress için kadınların itibarını koruyan portatif soyunma kabini diyebiliriz.

Undress dışarıdan bakıldığında geleneksel bir elbiseymiş gibi görünse de kullanıcıların kendilerini teşhir etmeden iç çamaşırları da dahil bütün kıyafetlerini değiştirmelerine yardımcı olan bir üründür. Undress‘in bacakları tamamen kapatan uzun bir eteği var ve etekteki cepler altta kalan kıyafetlerin kolayca çıkartılmasına yardımcı oluyor. Elbiseyi alttan giydikten sonra elbisenin üst kısmında yer alan büzme ipini tişörtünüzün veya kazağınızın altından yıkarı doğru çekerek kafanıza geçiriyorsunuz. Bu sayede kıyafetinizi çıkarırken hiçbir yeriniz görünmüyor.

Bu sistem kıyafetlerinizi değiştirebileceğiniz özel alanların olmadığı durumlarda rahatlıkla kullanılabilir. Örneğin plaja gidenlerin bikinilerini veya mayolarını çıkartarak normal kıyafetlerini giymeleri gerekebilir, bir ofis çalışanının ofis kıyafetlerini değiştirerek gece kıyafeti giymesi gerekebilir veya bir koşucu ve bisikletçinin spor kıyafetlerini çıkarması gerekebilir.

Aşağıdaki videoyu izleyerek girişim ürünü hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz:

Başarılı bir girişimcilik ürünü olan Undress hakkında detaylı bilgi almak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir