Karton Mobilya

Karton mobilya olur mu demeyin. Olur, hem de böylesine şık ve kullanışlı olur. Yanınızda bile taşıyabileceğiniz karton mobilya bildiğiniz deri ya da ahşap koltuklardan hiç farklı değil. Tek farkı sıra dışı görüntüsü oluyor. Alışılmışın dışında bir görsellik sergileyen bu ilginç tasarım, kartondan yapılmış. Anında kurulabilen tasarım sayesinde deri ya da ahşap bir koltukta oturmanın konforunu yaşayabiliyorsunuz. Sağlam bir şekilde birbirine geçirilen kısımlar sayesinde anında kurulabilen koltuklar bank şeklinde de tercih edilebiliyor, tekli koltuk şeklinde de dilerseniz bir koltuk takımının tüm parçalarıyla da kullanılabiliyor.

Yaz aylarında parklarda, bahçelerde, kafelerde ya da restoranlarda kullanılabilecek olan bu değişik ürün yazın evlerinizin balkonunda bile çok rahat kullanılabilir. Misafiriniz geldiğinde yer kalmadıysa hemen karton mobilyanızı çıkarır sadece birkaç dakikada, çivi, vida, kerpeten kullanmaya gerek olmadan kurarak misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz. Kullanım alanı oldukça geniş olan ürün bugün pek çok ülkede zaten tercih ediliyor.

Ülkemizde henüz pazara girmemiş olan bu dikkat çekici ve çok kullanışlı ürünle ticaret hayatına adım atabilir ya da zaten devam eden ticaret hayatınıza yeni bir alternatifle hareketlilik katabilirsiniz. Kullanım alanlarının özellikle yaz aylarında çok kolay ve rahat olacağı ürünü, mobilya mağazalarına, ev malzemeleri satan alışveriş merkezlerine hatta migroslara bile kolaylıkla pazarlayabilirsiniz. Alış kitlesi çok geniş olduğu için büyük ilgi göreceğine inandığımız ürün, plajlarda bile çok kolay kullanılacağı için plajda büfe işletmecilerine, restoran, cafe, çay bahçesi, bar işletmecilerine, yaz aylarında parklarda ve bahçelerde kullanılması için belediyelere ve evlerinde bahçelerinde ya da balkonlarında kullanabilecek olan nihai tüketiciye pazarlanabilir. Kütüphane olarak ya da bir dolap gibi kullanabilecek olan diğer bir parçası da olduğunu belirtmekte fayda var.

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir