Kış aylarında arabanızı paletli kar aracına dönüştürmeye ne dersiniz?

Track N Go kiti yardımıyla aracınızı 15 dakikadan az bir sürede kara hazırlıklı hale getirebilirsiniz. İlk tekerlek yönlendirmeli izleme sistemi olan Track N Go tekerlekli araçları arazide rahat gitmesi için paletli araç haline getiriyor.

Dört teker çekişli araçlar için tasarlanan Track N Go kitinde, dört tane palet ve iki tane yükleme rampası var. Paletleri tekerleklere takmak için yükleme rampasını ve paletleri tekerleklerin önüne yerleştiriyorsunuz. Daha sonra yükleme rampası aracılığıyla aracınızı paletlerin üzerine çıkarttığınızda monte işlemi tamamlanmış oluyor.

Kullanıcıların tekerleklerini paletlerle değiştirebileceği bazı sistemlerde olsa da Track N Go’da tekerlekleri çıkarmanıza gerek kalmadan kısa sürede aracınızı paletli kar aracına dönüştürebiliyorsunuz.

Aşağıdaki videoyu izleyerek inovatif iş fikri hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz:

Özellik kışın çetin geçtiği doğu bölgesinde büyük talep görebilecek ürün hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm dünyadan en başarılı inovatif iş fikirlerini ve girişimcilik ürünlerini siz değerli okuyucularımız için araştırmaya devam edeceğiz.

 

İlginizi çekebilir

Yatırım yapılacak işler
Başarılı girişimcilik ürünleri
Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir