Kişisel lüks deniz aracı: V8 Wet Rod

Deniz yolculuklarınızın keyifli bir biçimde geçmesini isteyen bir milyonerseniz kendinize lüks bir yat alabilirsiniz. Ancak bu seyahat esnasında etrafta gezinmek ve oyalanmak istediğiniz zaman ne yapacaksınız? Siz de diğerleri gibi Jet Ski türü bir şey alabilirsiniz. Veya yat tasarımcısı Kurt Strand’in yakın zamanda satışa çıkaracağını söylediği lüks ve kişisel su jetli teknesi Strand Craft V8 Wet Rod’u alabilirsiniz.

Şu an geliştirme aşamasında olan Wet Rod 4,9 metrelik karbon fiber-epoksi gövdesi ve 300 beygir güç üreten 5,7 litrelik V8 motoruyla dikkat çekiyor. Söylentilere göre su jetli tahrik sistemi saatte 105 km/65 mil hıza kadar çıkabiliyor.

Dom Pérignon gibi içeceklerinizi koltuğun altındaki soğutucuda saklayabilir ve daha büyük eşyalarınızı da su geçirmez eşya kutusuna koyabilirsiniz. Ahşap veya karbon fiber döşemeler, özel boya ve/veya kaplama, özel treyler, ses sistemi ve GPS navigasyonu ekleyebilirsiniz.

Strand’ın belirttiğine göre Wet Rod bu yıl satışa çıkacak ve fiyatlar 49,000 dolardan başlayacak. Planladığı 25 milyon dolarlık Strand Craft 122’den daha ucuz olacağı kesin.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir