Kitaplık

Farklı ve sıra dışı bir hayal dünyasından çıkmış olan kitaplık ilginç tasarımı ile evinizdeki en dikkat çekecek mobilya.  Aynı zamanda bir sandalye görevi de gören mobilya kitap kurtlarının evdeki en sevdiği mobilya olacaktır. Hem bir kitaplık hem bir sandalye görevi gören mobilya kitap okurken üzerine oturularak rahatlıkla kitabınızı olduğunuz yerden okumanıza imkân sunuyor.

Kitaplığınıza oturarak yerinizden kalkmadan elinizi uzattığınızda istediğiniz kitabı seçip oturduğunuz yerden okuyabiliyorsunuz ve okuma eyleminiz bittiği zaman da olduğunuz yerden kitabınızı yine kitaplığınıza yerleştirebiliyorsunuz. Sallanan kitaplıklı sandalyelerde keyifli bir şekilde kitap okuma olanağına sahip oluyoruz. Kimisi için kitap okumak bir yaşam tarzıdır. Kitap kurtları bir günde bir kitap bitirebiliyorlar.

Kitap okumayı hayat tarzı olarak kabul etmiş kişilerin başını döndürecek olan tasarım, öyle bir şekilde tasarlanmış ki, kitaplık işi gören mobilya iç tasarımı ile adeta sallanan bir sandalye gibi işliyor. İki ayrı mobilyayı, tek mobilyada bir araya getiren tasarımcı, kitap kurtlarının gönüllerini fethetmeyi başardı. İster bir sandalye olarak kullanılsın, ister kitaplık, ister bir insanın rahatlıkla uzanabileceği bir koltuk görevi gören tasarım orijinal tasarımın altında imzasını görmeye alışık olduğumuz Kamkam.

Yakın bir zamanda bizim de hayatımıza girecek olan bu orijinal mobilya ticarete de uygun. Değişik ve orijinal tasarımı sayesinde birden fazla mobilyayı bir aradan sunuyor olması ile tüketiciyi kazanacak olan ürün girişimciler içinde ticarete son derece uygun görünüyor. Pek çok kişinin sahip olmak isteyeceği ürün, mağaza sahipleri için de yeni bir alternatif ürün. Yeni bir tasarım olduğu için piyasada satışından ümitli olan üreticiler, küçük ya da büyük girişimcilere de yeni bir kapı açıyor. Bu işin ticaretini yapmak isteyenler, tasarımın ilginçliği, şıklığı ve çok amaçlı olması ile iyi satışlar yapacaktır.

Yorum

Bir Yorum da Sen Bırak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir