Bardak Tutacağı

Kahvenizi ya da çayınızı sıcak içmeyi seviyorsunuz ama bardağınızı tutarken sürekli elinizi yakıyorsanız artık bardak tutacağı diye bir şey var. Plastik, metal hatta iple örülmüş olanları bile mevcut. Çayınızı, kahvenizi, suyunuzu ya da içkinizi bardak tutacağı sayesinde dökmeden içebilirsiniz.

En acil durumlarda nedense mutlaka hep bir aksilikle karşılaşırız. Bunlardan en kötüsü bembeyaz bir gömleğin üzerine dökülecek kahve ya da çaydır. Böylesi bir durum tam anlamıyla bir felakettir. Hele ki birazdan çok önemli bir iş toplantısına yetişmek zorundaysanız bu başınıza gelebilecek en kötü şeydir. Ya da iş yerinde patronunuz sizden en önemli raporları bekliyorken uzun uğraşlar sonucu çıkardığınız sayfalar dolusu dökümlerin üzerine önünüzde duran koca bir fincan çayı döktüğünüzü düşünürsek o gün başınıza gelebilecek daha kötü bir şey olamaz diye düşünürsünüz.

Bardak tutacağı sayesinde bu riskler ortadan kalkıyor. Bardak tutacağı sayesinde, çayınızı kahvenizi, meyve suyunuzu ya da içkinizi güvenle yudumlayabilirsiniz. Çünkü bardak tutacağı bardağı tamamen kavradığı için içeceğinizin dökülmesi mümkün olmayacaktır. Üstelik sıcak içecekler yüzünden elinizde yanmayacaktır. Yapmanız gereken tek şey bardağınızı ya da kupanızı bardak tutacağının içine oturtmak olacak.

Kimilerinin örgü olarak kullanmayı tercih ettiği tutacaklar ev hanımları için iyi bir gelir kapısı olabilir. Evde çok kısa sürede yapabilecekleri bardak tutacakları sayesinde para kazanabilirler. Yeni girişimlere uygun olan ürün maliyette gerektirmiyor. Büyük maliyetleri olmayan ürünü evdeki var olan iplerle bile yapabilirler hanımlar. İster internet üzerinden ister elden satabilecekleri örgü ile yapılmış bardak tutacakları çok da ilgi görecektir. İşe gitmeye gerek bırakmadan evde oturdukları yerden yapacakları örgülü bardak tutacakları ile ev hanımları gelir sağlayabilirler. Eşlerine de yardımcı olarak üretime katkıda bulunmuş olurlar.

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir