Pipetli Cam Bardak

Son derece ilginç ve sıra dışı bir tasarım olan pipetli cam bardak satışa sunulduğu anda büyük ilgi gördü.Yetişkinlerin içkilerini yudumlarken, pipet kullanmayı tercih edenlerin ayrıca pipet kullanmalarına gerek bırakmayan tasarım cam kadehlerde hem ilginç hem oldukça şık görünüyor. Henüz çok yeni bir tasarım olan pipetli cam bardak yaratıcı bir zekanın ürünü.

Pek çok kimse içkisini ya da meyve suyunu bardakla ya da kutuyla değil pipetle içmeyi tercih eder. Ama pipetler sıvıların içerisinde sabit durmazlar. Yapısı gereği hafif olan pipet bardaktaki sıvının içinde sürekli hareket halinde olur ve hafif olduğu için sürekli bardaktaki içkinin, suyun, kolanın ya da meyve suyunun üzerine çıkar. Ve pipetle bir şeyler içerken sürekli olarak pipeti düzeltip, elimizle sabitlemek zorunda kalırız.

Bu pek çok kişi için keyif kaçırıcı olabilir.  Ama artık bu yaratıcı tasarım sayesinde, içkinizi ya da meyve suyunuzu keyfinizi kaçırmadan içebileceksiniz. Bardağın hemen kenarından ince bir çubuk halinde uzanan boru şeklindeki pipet, aynı zamanda parmakları ısıtabilen özelliğe sahip. Siz içkinizi ya da portakal suyunuzu yudumlarken bir yandan da elleriniz ısınıyor. Bebekler için de büyük kolaylık sağlayan ürün, bebeklerin bardaklardan su içerken üzerini ıslatma sorununu da ortadan kaldırıyor. Çocuklar su içerken istisnasız, önlerini ıslatırlar. Pipetli bardak sayesinde çocuklar kendi başlarına sularını, sütlerini ya da meyve sularını üzerine dökmeden içebiliyorlar.

Piyasaya henüz giren ürün, iş yapmak isteyen girişimcileri de cezp etmeyi başarıyor. Henüz yeni bir tasarım olması ve kullanışı açısından pek çok kişinin kullanma amacıyla öncelikli tercihi olduğu için pipetli bardaklar akıllı bir yatırım olabilir. Yakın zamanda pek çok restoran ve otelde de kullanılmaya başlayacak olan ürün, ticarete atılmak isteyenlere iyi kar marjları bırakacaktır.

Yorumlar

Bir Yorum da Sen Bırak
  1. Müdür çok hoş bir fikir tebrikler ilk önce nereden yaptırabiliriz elinizde varsa numune olarak yollama şansiniz? iletişime geçersek sevinirim

  2. Müdür öncelikle kolay gelsin nereden alabiliriz bir bilginiz var mi yardımcı olabilirmisin?

    şimdiden teşekkürler

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir