Kobilerin Dijitalleşmesi ve E-Ticarete Geçiş Dönemi

Dünyadaki e-ticaret trendlerini, coğrafyamıza oldukça başarılı şekilde uyarlayan ülkemiz; genç ve dinamik nüfusu ve yüksek orandaki internet kullanımı sayesinde Türkiye, gelecekte dünya pazarında da büyük rol oynayacak. En çok Giyim, Hızlı Tüketim Ürünleri, Kitap, Müzik/Video, Kozmetik/Kişisel Bakım, Elektronik kategorilerinde gerçekleşen e-ticaret, Türkiye’de 40 Milyar tl’den fazla bir hacme sahiptir.

Markaların satış yapmaları için interneti ve internet trendlerini göz önünde bulundurmaları e-ticaretle birlikte bir zorunluluk haline geldi. Bu nedenle de Google arama motoru, markalar ve şirketler için, kullanıcılara daha kolay yoldan ulaşmalarını sağlayan hizmetler üretmeye başladı. Bunlardan en önemlisi de şüphesiz Google Adwords. Google AdWords ile reklam veren kullanıcıların reklamları, aranan kelimeyle ilişkilendirilerek; Google arama sayfasında arama sonuçlarının en üstünde ve en altında yer almaktadır. Böylece markalar; ürün ve hizmetlerini daha çok kişiye ulaştırabilmekte.

Dijital dünyayı ve trendleri çok iyi takip eden Halkbank, E-Ticaret’e başlamak isteyen Kobi’ler için Google partneri Ideasoft ile birlikte bir işbirliği gerçekleştirerek, Kobi’lere özel E-Ticaret’e geçiş kampanyası başlattı.

Paketi satın alan işletmelere %50’ye varan indirim seçeceği sunan Halkbank, ayrıca alanında uzman kişilerden danışmanlık ve finansman desteği gibi birçok farklı alternatifi de kampanyanın kapsamına dahil etti.

Daha fazla bilgi almak için: https://www.halkbankkobi.com.tr/Channels/KOBI-lere-Firsatlar/KOBI-ler-Icin-Indirim-Kampanyalari/Ideasoft/1693

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir