KOBİ’lerin Hiçbir Sorusu Cevapsız Kalmayacak

Kurulduğu günden bugüne sürekli olarak KOBİ’lere destek veren ve vermeye devam eden Halkbank KOBİ’lere ücretsiz danışmanlık hizmet veriyor nasıl mı? Cevabı yazımızın devamında.

Günümüz ekonomi piyasasında KOBİ’lerin önemi her geçen gün biraz daha fazla anlaşılmaya başlandı. Aslında bu çok önemli bir konu KOBİ’lerin desteklenmesi demek ülke ekonomisinin desteklenmesi demek. Ülkemizde hala kuracağı iş konusunda tereddüt eden KOBİ’ler var bunun temel sebebi ise yeterince bilgi birikimi olmaması veya kafasındaki sorulara cevap bulamamaları.

Halkbank KOBİ ve Halkbank KOBİ Gelişim siteleri KOBİ’lerin kredi ihtiyaçlarından kafalarındaki sorulara kadar birçok alanda KOBİ’lerin yanında yer alıyor. 15 farklı kategoride istedikleri soruları sorabiliyorlar. Sordukları sorulara cevap dışında yönlendirmelerde alabiliyorlar. KOBİ’ler sorularını isterlerse internetten isterlerse de şubelerden sorabiliyorlar. Böylece daha fazla KOBİ ülke ekonomisine destek sağlamak için iş hayatına atılmış oluyor.

Halkbank’ın bu hizmetinden yararlanmak için herhangi bir ödeme yapmanız veya kredi çekmeniz gerekmiyor. Tamamen ücretsiz bir platform. Ayrıca KOBİ Gelişim sitesine kolay bir şekilde üye olarak işinize yararlı olabilecek eğitim videolarını izleyebilirisiniz.

http://www.halkbankkobi.com.tr/UzmaninaDanisin.aspx

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir