Limon Spreyi

Yeni bir ürün olarak karşımıza çıkan limon spreyi mutfağından ekonomi yapmak isteyen bayanların vazgeçilmez ürünü olmaya aday. Ülkemizde de satışa sunulan ürün bize pratik kullanımıyla artık limon dilimleme işine son veriyor. Limon spreyi pratikliği ve limonu sonuna kadar kullanma özelliğiyle de israfa son veriyor. Kimi hanımlar limona dokununca ellerinde kalan yağ benzeri kayganlıktan rahatsız olurlar.

Bu ürün tam onların aradığı şey. Bu ürün sayesinde çok küçük bir işlemle limonu artık hiç elleriyle sıkma zahmetine girmeden, kolayca ve çok kısa sürede kullanma şansına sahipler. Mutfakta yaptıkları yemek ya da diğer şeylerin çoğunda kullanmaya özen gösterdikleri c vitamini deposu olan limondan artık çekinmelerine hiç gerek yok. Ayrıca bu ürünün bize sunmuş olduğu başka bir avantaj da kesildikten sonra pörsüyen limonlara son vermiş olması. Ürün limonun bir tarafı kesilmesinin ardından uç kısmına yerleştiriliyor ve aynı bir parfüm şişesini kullanmak kadar kolay bir hal alıyor. Uç kısmı kesilen limonun üst tarafına ürünün alt kısmı yerleştirildikten sonra çevrilerek ürünün limona tam oturması sağlanıyor. Ürün iki farklı boy da mevcut. Küçük limonları delmesin diye ürünün birinde iç kısmındaki mekanizma kısa tutulmuş. Yani aldığınız her ebattaki limona bu iki üründen birini rahatlıkla takabilirsiniz. İster salatalarınızda isterseniz de çorbanızda bu ürünü rahatça kullanabilirsiniz.

Tabi ürün sadece mutfakta hanımların işine yaramayacak. Aynı zamanda lokanta sahiplerine de pratik bir yardımcı olma özelliği var. Lokantalarda sunulan menülerin yanında bize verilen limonu dilimlemek yerine bu ürün sayesinde limonu hiç kesmeden servise ekleyebilirler. Hem daha kullanışlı hem de daha güzel bir görüntüye sahip olması açısından müşterilerinde çok hoşuna gideceğine inandığımız bu ürünü işletmelerde de en kısa sürede göreceğinize eminiz.

Yorum

Bir Yorum da Sen Bırak
  1. merhabalar..fikir oldukça ilginç ve ekonomik olarak pazarlanabilir duruyor.bu ürün imalatını yapan var mı..yok sa sadece tasarım mı…açıkcası konu üstünde -özellikle pazarlama ağında – durmak isterim.detaylı görüşebilirsek sevinirim.

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir