Little Caesars bayilik sahibi nelerden sorumludur?

Kendi işinizi kurmak istiyorsanız ancak hala desteğe ihtiyacınız varsa Little Caesars bayisi olabilirsiniz. Bu sayede hem işletme sahibi olursunuz hem de sıfırdan bir iş kurmanın aksine bilinen bir markanın kaynaklarından ve eğitiminden faydalanırsınız. Little Caesars franchise sahibi olarak standart görevleri ve sorumlulukları net bir şekilde anlamanız sektör hakkında genel bir fikir edinmenizi sağlar.

 

İş başvuruları ve seçim

Little Ceasars bayilik sahipleri personel alırken özgeçmişleri incelemekten ve görüşmeler yapmaktan fazlasını yapmalıdır. Yetenekli ve işinin ehli müdürler ve çalışanlar almak için Predictive Index adı verilen özel bir sistem kullanırlar. Performans gerekliliği seçenekleri aracıyla birleştirilen bu sistem adayları davranışsal özelliklerine göre değerlendiriyor. Little Caesars bayilik sahibi olarak yetenekli kişileri işe almak, morali yükseltmek ve ciroyu arttırmak için bu sistemi nasıl kullanacağınız size öğretilir.

 

Liderlik

Diğer bayilik sahipleri gibi Little Caesars girişimcilerinin de personeli izlemesi ve yol göstermesi gerekir. Buna personel toplantıları, performans değerlendirmeleri ve işten çıkarmalarda dahildir. Franchise sahibinin personel sorunlarıyla ilgilenirken profesyonel, saygılı ve ilgili olması gerekir. Franchise sahibi pozitif, rahat ve güvenli bir çalışma ortamı yaratmaktan sorumludur.

 

Evrak işleri

Little Caesars bayilik sahipleri envanter, maaş bordroları, çalışma programı gibi idari fonksiyonlardan ve finansmanın dengelenmesinden sorumludur. Franchise sahibi personelin maaşını zamanında almasını ve ödemelerin doğru yapılmasını garanti altına almalıdır. Little Caesars bir pizza bayiliği olduğu için envanterinde pizza malzemeleri, kutular ve temizlik malzemeleri gibi şeylerin olması gerekir. Ayrıca çalışma saatlerine karar vermesi ve hastalık izinlerini kapsayan programlar yapması gerekir. Finansmanı dengelerken ciddi kasa açıklarını engellemesi ve satışlarla giderleri karşılaştırarak karları izlemesi gerekir.

 

Müşteri hizmetleri

Müşterilerle ilgilenmek bayilik sahibinin ve personelin paylaştığı bir sorumluluktur. Kayıtları tutmak ve siparişleri almak dışında memnuniyetsiz müşterilerin sorunlarıyla da ilgilenmesi gerekir. Durumu nasıl düzelteceğine veya telafi edeceğine karar vermesi gerekir.

Little ceasars bayiliği almak isteyen girişimcilere özel yazılar kaleme almaya devam edeceğiz. Detaylı bilgiler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir